Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Centrum Handlowe Bielawy rozdaje stypendia młodym aktywnym

Centrum Handlowe Bielawy rozdaje stypendia młodym aktywnym
Zobacz więcej zdjęć »
Jesteś młody (5-16 lat)? Masz pasję? Chcesz się rozwijać? Zgłoś się do 2. edycji programu stypendialnego organizowanego przez Centrum Handlowe Bielawy we współpracy z Fundacją „Nadzieja Dla Rodziny”.

Na ośmiu najbardziej aktywnych czeka stypendium w wysokości 1 000 złotych. Zgłoszenia przyjmujemy od 17 do 30 sierpnia 2015 roku!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Aby wziąć udział w programie stypendialnym „Stypendium dla aktywnych 2.0” wystarczy w dniach 17-30 sierpnia 2015 roku dostarczyć do Dyrekcji CH Bielawy (ul. Olsztyńska 8, Toruń) lub Fundacji „Nadzieja Dla Rodziny” (ul. Mikołaja Kopernika 22, Toruń) swoje zgłoszenie (karta zgłoszeniowa do pobrania na www.bielawy-torun.pl oraz www.nadziejadlarodzin.pl) w jednej z dwóch kategorii wiekowych: dzieci (5-10 lat) oraz młodzież (11-16 lat). Zgłoszenie powinno zawierać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w akcji oraz opis odpowiadający na trzy pytania:

·         w jakiej dziedzinie chciałbym się rozwijać oraz na co konkretnie przyznane środki będą spożytkowane?

·         jak pomoże mi to w osiągnięciu celu?

·         jakie mam dotychczasowe osiągnięcia w dziedzinie, w której chciałbym się rozwijać?

Dodatkowo najmłodsi muszą dołączyć do zgłoszenia rysunek przedstawiający siebie za kilka lat. Komisja stypendialna przyzna łącznie osiem stypendiów (po cztery w każdej kategorii) o wartości 1.000 złotych każde. 

Finał akcji „Stypendium dla aktywnych 2.0”, podczas którego poznamy 8 laureatów oraz zostaną rozdane stypendia, odbędzie się 5 września podczas Targów Rozwoju Dziecka, gdzie zostaną zaprezentowane oferty zajęć pozalekcyjnych, szkół i przedszkoli dla dzieci oraz młodzieży z Torunia.

„Nadchodzący rok szkolny rozpocznie się bardzo pozytywnie! A to wszystko za sprawą programu stypendialnego CH Bielawy, dzięki któremu będziemy mogli spełnić marzenia najmłodszych mieszkańców Torunia i okolic dofinansowując ich pasje i talenty. Zapraszam wszystkich do udziału w akcji ‘Stypendium dla aktywnych 2.0’. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 30 sierpnia!” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Regulamin projektu „Stypendium dla aktywnych 2.0” jest dostępny na stronie internetowej CH Bielawy – www.bielawy-torun.pl.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Bielawy to kompleks handlowy zlokalizowany przy głównej ulicy w dzielnicy Bielawy w Toruniu, ze strefą potencjalnych klientów sięgającą 239 000 osób w promieniu 20 minut jazdy samochodem. Przestronne wnętrza gwarantują wygodne i przyjemne zakupy. Na terenie centrum znajdują się największy w Toruniu hipermarket Carrefour oraz liczne butiki i punkty usługowe.

Właścicielem CH Bielawy jest Aerium, jedna z największych europejskich grup inwestycyjnych, deweloperskich i zarządczych. Zarządcą centrum jest Apsys Polska S.A.

www.bielawy-torun.pl

Informacje o zarządcy – Apsys Polska S.A.:

Apsys działa na rynku od 1996 roku jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, manager projektu i zarządca nieruchomości świadcząc kompleksowe usługi na rzecz centrów handlowych. W portfolio zarządczym firmy w Polsce znajduje się obecnie 22 centra handlowe o łącznej powierzchni ponad 750 000 m2, zlokalizowanych w 15 miastach. Apsys jako wiodący na rynku polskim zarządca centrów handlowych wprowadza na każdym polu swojej działalności nowatorskie rozwiązania odpowiadające najwyższym standardom i trendom rynkowym. Apsys jest leaderem na rynku polskim certyfikacji Breeam-in-Use dla działających centrów handlowych.

 

O jakości Apsys świadczy optymalne połączenie wiedzy, doświadczenia, profesjonalizmu oraz zaangażowania i pasji pracowników. Potwierdzeniem powyższego jest nagroda dla najlepszego zarządcy w konkursie CEE Retail Real Estate Awards 2013 oraz nagrody w konkursie EuropaProperty CEE Investment & Green Building Awards 2014 w kategoriach: Property Management Firm, Retail Developer of the Year oraz Company of the Year za całokształt działalności, ambitne projekty i sukces rynkowy.

 

Dodatkowe informacje na www.apsysgroup.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »