Kultura, sztuka » Kultura

Centrum Handlowe Bielawy z wakacyjnym konkursem na Facebooku

„Wakacje na łonie natury" to nazwa konkursu organizowanego przez Centrum Handlowe Bielawy na swoim profilu na Facebooku.

Konkurs, który jest dostępny pod adresem http://on.fb.me/1glilUZ, ma na celu wyłonienie najpiękniejszych zakątków Polski idealnych na wakacyjny wypoczynek na łonie natury. Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do niedzieli 2 sierpnia do końca dnia!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zasady konkursu są niezwykle proste. Wystarczy pod postem konkursowym na fanpage CH Bielawy dostępnym pod adresem http://on.fb.me/1glilUZ opublikować w komentarzach zdjęcie najładniejszego – zdaniem uczestnika konkursu – miejsca w Polsce, a następnie uzasadnić dlaczego właśnie to miejsce jest idealne na wakacyjny wypoczynek na łonie natury. Dwa najciekawsze zgłoszenia zostaną nagrodzone  oryginalnymi bransoletkami marki Briju.

„Lato to czas podróżowania i poznawania nowych miejsc. Podczas konkursu ‘Wakacje na łonie natury’ chcemy zachęcić wszystkich do polecania innym najpiękniejszych zakątków Polski. Najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy miłymi upominkami! Zapraszam gorąco do zgłaszania swoich ulubionych wakacyjnych destynacji!” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Konkurs „Wakacje na łonie natury” trwa od 28 lipca do 2 sierpnia 2015 roku. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej CH Bielawy – www.bielawy-torun.pl.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Bielawy to kompleks handlowy zlokalizowany przy głównej ulicy w dzielnicy Bielawy w Toruniu, ze strefą potencjalnych klientów sięgającą 239 000 osób w promieniu 20 minut jazdy samochodem. Przestronne wnętrza gwarantują wygodne i przyjemne zakupy. Na terenie centrum znajdują się największy w Toruniu hipermarket Carrefour oraz liczne butiki i punkty usługowe.

Właścicielem CH Bielawy jest Aerium, jedna z największych europejskich grup inwestycyjnych, deweloperskich i zarządczych. Zarządcą centrum jest Apsys Polska S.A.

www.bielawy-torun.pl

Informacje o zarządcy – Apsys Polska S.A.:

Apsys działa na rynku od 1996 roku jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, manager projektu i zarządca nieruchomości świadcząc kompleksowe usługi na rzecz centrów handlowych. W portfolio zarządczym firmy w Polsce znajduje się obecnie 22 centra handlowe o łącznej powierzchni ponad 750 000 m2, zlokalizowanych w 15 miastach. Apsys jako wiodący na rynku polskim zarządca centrów handlowych wprowadza na każdym polu swojej działalności nowatorskie rozwiązania odpowiadające najwyższym standardom i trendom rynkowym. Apsys jest leaderem na rynku polskim certyfikacji Breeam-in-Use dla działających centrów handlowych.

 

O jakości Apsys świadczy optymalne połączenie wiedzy, doświadczenia, profesjonalizmu oraz zaangażowania i pasji pracowników. Potwierdzeniem powyższego jest nagroda dla najlepszego zarządcy w konkursie CEE Retail Real Estate Awards 2013 oraz nagrody w konkursie EuropaProperty CEE Investment & Green Building Awards 2014 w kategoriach: Property Management Firm, Retail Developer of the Year oraz Company of the Year za całokształt działalności, ambitne projekty i sukces rynkowy.

 

Dodatkowe informacje na www.apsysgroup.com

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »