Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Centrum Handlowe Osowa inwestuje w beacony

Centrum Handlowe Osowa inwestuje w beacony
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum Handlowe Osowa w Gdańsku wprowadziło nowe udogodnienie dla swoich klientów.

Centrum wdrożyło popularny na świecie system beaconów, czyli specjalnych nadajników zamontowanych w centrum handlowym, za pomocą których na smartfony Klientów są przesyłane aktualne oferty rabatowe obowiązujące w sklepach. Komunikacja możliwa jest dzięki aplikacji QPONY (www.qpony.pl), z której w całej Polsce korzysta już ponad 500 000 użytkowników miesięcznie.

W Centrum Handlowym Osowa znajdują się sensory Q-Beacon, które zostały rozmieszone w taki sposób, aby w każdej chwili Klient był w zasięgu przynajmniej dwóch z nich. Zasada działania beaconów jest bardzo prosta. Klient, który znajduje się w pobliżu nadajników Q-Beacon zlokalizowanych na terenie CH Osowa oraz posiada telefon z zainstalowaną aplikacją Qpony.pl oraz włączonym bluetooth może otrzymywać spersonalizowane informacje na swojego smartfona. Otrzymywana wiadomość może być tekstem, zdjęciem lub kuponem rabatowym.

„Nowe rozwiązanie dedykowane jest wszystkim, którzy lubią być na bieżąco z aktualnymi promocjami i chętnie korzystają z nowinek technologicznych. Jesteśmy przekonani, że wprowadzenie technologii Q-beacon uatrakcyjni odwiedziny w naszym Centrum oraz pomoże poznać preferencje zakupowe naszych Klientów, co zaowocuje oferowaniem realnych korzyści mieszkańcom Trójmiasta” mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Bezpłatną aplikację rabatową Qpony można pobrać w App Store, Google Play oraz Windows Phone.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, bezpłatny plac zabaw dla dzieci oraz specjalną monitorowaną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży. Więcej informacji o centrum na stronie www.chosowa.pl

Zarządcą CH Osowa jest APSYS. Firma jest globalnym operatorem w branży centrów handlowych obecnym w Polsce od 1996 roku. Działając jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości, świadczy kompleksowe usługi dla centrów należących do spółki i tych, którymi zarządza. Firma tworzy projekty „szyte na miarę” uwzględniając specyfikę danego miejsca i jego historię, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. W Polsce APSYS zarządza 22 centrami handlowymi zlokalizowanymi w 15 największych miastach. Całkowita powierzchnia najmu tych obiektów wynosi ok. 835 000 m2. W ostatnich latach APSYS Polska był czterokrotnie z rzędu nagradzany jako: „Property Management Firm of the Year” oraz „Developer of the Year”. Firma otrzymała również tytuł „Overall Company of the Year”.

Dodatkowe informacje na: www.apsysgroup.pl

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę (www.pradera.com) oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu HANSAINVEST (www.hansainvest.com).

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Oliva 2017-07-03 15:56:42

    Jeżeli chodzi o rabatach i promocjach to aktualne zniżki można znalesć jeszcze na http://promocodius.com/pl/


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »