Społeczeństwo » Społeczeństwo

Centrum Handlowe Osowa włącza się w akcję „Godzina dla Ziemi WWF”

Centrum Handlowe Osowa włącza się w akcję „Godzina dla Ziemi WWF”
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 25 marca 2017 roku o godz. 20.30 wybije kolejna „Godzina dla Ziemi”, organizowana przez WWF.

W tym roku do akcji pod hasłem „Godzina dla Wisły” przyłączy się również Centrum Handlowe Osowa, które o wyznaczonej godzinie symbolicznie wygasi dodatkowe oświetlenie korytarzy galerii oraz elewację wyrażając tym samym swoją troskę o losy najdłuższej polskiej rzeki.

Z roku na rok coraz więcej miast, przedsiębiorstw oraz zwykłych ludzi przyłącza się do kampanii „Godzina dla Ziemi”, której celem jest zmotywowanie mieszkańców naszej planety do przyjęcia proekologicznej postawy oraz oszczędzania energii. Symboliczne zgaszenie światła ma uświadomić każdemu, że codziennie możemy wpływać na środowisko i otaczający nas świat.

W związku z tym, że rok 2017 został ogłoszony Rokiem Wisły, tegoroczna edycja „Godziny dla Ziemi” odbywa się pod hasłem „Godzina dla Wisły”. Tę szczytną akcję wesprze także Centrum Handlowe Osowa, które w sobotę 25 marca punktualnie o godzinie 20.30 wygasi elewację budynku oraz korytarze w centrum.

„Centrum Handlowe Osowa od początku funkcjonowania dba o środowisko naturalne, a przyłączenie się do ogólnoświatowej akcji ‘Godzina dla Ziemi’ jest tylko tego potwierdzeniem. W tym roku wygaszenie głównych iluminacji jest symbolem troski o Królową Polskich Rzek i zwróceniem uwagi na ochronę środowiska naturalnego w naszej najbliższej okolicy. Zachęcamy zarówno naszych Klientów, jak i najemców do włączenia się w tę akcję” mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

„Godzina dla Ziemi” to coroczna akcja ekologiczna organizowana przez WWF (World Wide Fund for Nature, czyli „Światowy Fundusz na rzecz Przyrody”). Po raz pierwszy zorganizowana została w 2007 roku i od razu stała się fenomenem na skalę światową. Setki milionów ludzi na całym świecie wyłącza światła na jedną godzinę tej samej nocy, aby skupić się na tym, co łączy nas wszystkich - na naszej planecie.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, bezpłatny plac zabaw dla dzieci oraz specjalną monitorowaną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży. Więcej informacji o centrum na stronie www.chosowa.pl

Zarządcą CH Osowa jest APSYS. APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA). 

APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC oraz EuropaProperty w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu. Więcej informacji: www.apsysgroup.com

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę (www.pradera.com) oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu HANSAINVEST (www.hansainvest.com).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »