Gospodarka » Przemysł

Centrum Handlowe Osowa z nową słodką ofertą

Centrum Handlowe Osowa w Gdańsku poszerzyło swoją ofertę gastronomiczną. Do grona najemców dołączyła cukiernia Raszczyk.

Firma Raszczyk, której historia sięga 1950 roku, oferuje szeroki wybór tortów, ciast deserowych i ciastek, ale także różnego rodzaju pieczywo. Połączenie cukierni i piekarni sprawia, że każdy może w jednym miejscu kupić codzienne pieczywo i coś słodkiego. Dewizą firmy jest hasło „Z tradycją w nowoczesność”, czyli doskonała jakość wyrobów zawierających naturalne składniki. Wyroby marki Raszczyk są skierowane do klientów dbających o zdrowie oraz spożywają świadomych zasad prawidłowego odżywiania.

Cukiernia Raszczyk to doskonałe miejsce na słodką przerwę w zakupach. Cieszę się, że marka Raszczyk zaufała Centrum Handlowemu Osowa i znalazła się w gronie najemców naszej galerii” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Cukiernia Raszczyk o powierzchni 69 m2 jest zlokalizowana w sąsiedztwie salonu VENEZIA.

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi oraz specjalną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na monitorowanym parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży. Więcej informacji o centrum na stronie www.chosowa.pl

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę (www.pradera.com) oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu HANSAINVEST (www.hansainvest.com). Zarządcą obiektu jest Apsys Polska S.A. (www.apsysgroup.com).

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »