Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Centrum Handlowe Osowa zaprasza na Świąteczny Jarmark Produktów z Duszą i Sercem

Centrum Handlowe Osowa zaprasza na Świąteczny Jarmark Produktów z Duszą i Sercem
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 18-22 grudnia Centrum Handlowe Osowa zaprasza na świąteczny Jarmark Produktów z Duszą i Sercem. To doskonała okazja do zakupu regionalnych smakołyków na bożonarodzeniowy stół, dekoracji świątecznych oraz gwiazdkowych upominków.

Przez najbliższych 5 dni klienci CH Osowa będą mogli zrobić wyjątkowe świąteczne zakupy podczas Jarmarku Produktów z Duszą i Sercem. Na amatorów dobrego smaku czekają sery góralskie oraz pyszne miody, z których można przyrządzić wyśmienite potrawy na stół wigilijny. Do dyspozycji klientów CH Osowa są także stoiska z polskim rzemiosłem i rękodziełem oraz oryginalnymi dekoracjami świątecznymi. Wystawcy oferują m.in. skóry, kożuchy, kapcie skórkowe i wełniane, chusty góralskie, rękawice i czapki z Tybetu, torebki, rzeźby czy szkło ręcznie malowane. Nie zabraknie także pomysłów na gwiazdkowe prezenty dla najmłodszych w postaci drewnianych zabawek edukacyjnych czy inspiracji na ozdoby choinkowe ze świątecznymi aniołkami w roli głównej.

„Już dziś zapraszamy na Jarmark Produktów z Duszą i Sercem do CH Osowa, podczas którego będzie można zrobić ostatnie świąteczne zakupy przed zbliżającą się Gwiazdką! Smaczne jedzenie, tradycyjne rękodzieło i oryginale dekoracje na choinkę – to wszystko czeka na tych, którzy odwiedzą CH Osowa do 22 grudnia” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Świąteczny Jarmark w Centrum Handlowym Osowa jest czynny w  godzinach otwarcia galerii.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, plac zabaw dla dzieci oraz specjalną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na monitorowanym parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży. Więcej informacji o centrum na stronie www.chosowa.pl

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę (www.pradera.com) oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu HANSAINVEST (www.hansainvest.com). Zarządcą obiektu jest Apsys Polska S.A. (www.apsysgroup.com).

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »