Kultura, sztuka » Kultura

Centrum Handlowe Osowa zaprasza na wystawę fotografii kulinarnej

Centrum Handlowe Osowa zaprasza na wystawę fotografii kulinarnej
Zobacz więcej zdjęć »
„Sztuka smaku, wystawa fotografii kulinarnej. Yummy! Photography” to tytuł czasowej wystawy fotografii kulinarnej, którą będzie można podziwiać w Centrum Handlowym Osowa w dniach 7-31 lipca.

Wystawę prac autorstwa Moniki Grudzińskiej – miłośniczki slow food i fotografii kulinarnej, która z potrzeby połączenia tych dwóch pasji stworzyła Yummy! Photography: www.yummyphotography.portfoliobox.net – otworzy wernisaż, w piątek 7  lipca o godzinie 19.00 w CH Osowa. Wstęp wolny.

Wystawa „Sztuka smaku, wystawa fotografii kulinarnej. Yummy! Photography” to zbiór 15 artystycznych zdjęć wielkoformatowych. W fotograficznym kadrze Monika Grudzińska zatrzymuje piękno i smak codziennych produktów spożywczych oraz dzieła szefów kuchni. Wśród prezentowanych prac można znaleźć m.in. apetyczne desery, owoce w sezonowych stylizacjach czy dania inspirowane kuchnią polską i światową.

Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się w piątek 7 lipca o godzinie 19.00 w CH Osowa. Wernisaż ma charakter otwarty i bezpłatny. To doskonała okazja do poznania autorki prac oraz rozmowy na temat fotografii kulinarnej.

„CH Osowa to nie tylko zakupy, ale również ciekawe wydarzenia kulturalne dla całej rodziny. Tym razem przez cały lipiec zapraszamy naszych Klientów oraz turystów odwiedzających Trójmiasto do odwiedzenia wystawy fotografii kulinarnej autorstwa Moniki Grudzińskiej. Oglądając apetycznie wyglądające zdjęcia każdy będzie mógł przekonać się, że fotografia kulinarna jest równie atrakcyjna co inne wymiary sztuki wizualnej” mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Wystawę można oglądać w dniach 7-31 lipca w lokalu obok salonu Mohito w CH Osowa w godzinach otwarcia galerii tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-21.00 oraz w niedzielę w godzinach 10.00-20.00. Wstęp wolny.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, bezpłatny plac zabaw dla dzieci oraz specjalną monitorowaną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży. Więcej informacji o centrum na stronie www.chosowa.pl

Zarządcą CH Osowa jest APSYS. APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA). 

APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC oraz EuropaProperty w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu. Więcej informacji: www.apsysgroup.com

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę (www.pradera.com) oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu HANSAINVEST (www.hansainvest.com).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »