Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Centrum Handlowe Osowa zaprasza na Żuławskie Smaki

Centrum Handlowe Osowa zaprasza na Żuławskie Smaki
Zobacz więcej zdjęć »
Już po raz dziewiąty, w dniach 6-7 maja, producenci z Żuław pojawią się w Centrum Handlowym Osowa i będą kusić tym, co najlepsze – domowymi wypiekami, tradycyjnymi wędlinami, serami oraz naturalnymi miodami.

Jarmark „Żuławskie Smaki” to wspaniała okazja, aby zasmakować w produktach z niewielkich lokalnych manufaktur. Wszystkie oferowane smakołyki robione są wedle starych receptur i tradycyjnych metod. Podczas nadchodzącego weekendu mieszkańcy Trójmiasta i okolic, którzy odwiedzą CH Osowa, będą mogli zakupić pierogi Pani Haliny, gołąbki i ziołowe placuszki z kuchni eksperymentalnej Pana Niedźwiedzia oraz smaczny miód od pszczelarza z Gospodarstwa Pasiecznego Eli i Roberta Gustawów. Nie zabraknie także Żuławskiej Zagrody z kiszonkami, żuławskimi serami długo dojrzewającymi, jajami i nabiałem z Gospodarstwa Uzdowskich oraz domowego ciasta i słynnego kajmaku pomorskiego. Miłośników tradycyjnych wędzonek z pewnością ucieszy fakt, że na Jarmarku pojawi się stoisko Specjałów z Borów ze swojskimi kiełbasami, pasztetami oraz wędlinami.

Jarmark „Żuławskie smaki” to nie tylko bogata oferta gastronomiczna, ale także rozrywka dla całej rodziny. Na najmłodszych klientów CH Osowa będzie czekać kącik zabaw z kolorowankami, pluszakami i balonami oraz zajęcia z dekorowania wiosennych ciasteczek.

„Nasze comiesięczne spotkania z kuchnią regionalną cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród Klientów CH Osowa. Zapraszamy kolejne osoby, które doceniają walory smakowe naturalnych produktów, a przede wszystkim dbają o zdrowie swoje i rodziny, na kolejną edycję Jarmarku ‘Żuławskie Smaki”. mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Jarmark „Żuławskie Smaki” będzie dostępny w dniach 6-7 maja w godzinach otwarcia Centrum Handlowe Osowa.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, bezpłatny plac zabaw dla dzieci oraz specjalną monitorowaną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży. Więcej informacji o centrum na stronie www.chosowa.pl

Zarządcą CH Osowa jest APSYS. APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA). 

APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC oraz EuropaProperty w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu. Więcej informacji: www.apsysgroup.com

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę (www.pradera.com) oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu HANSAINVEST (www.hansainvest.com).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »