Kultura, sztuka » Kultura

Centrum Handlowe RONDO odnawia Bydgoszcz

Centrum Handlowe RONDO odnawia Bydgoszcz
Zobacz więcej zdjęć »
Trwa konkurs „Odnawiamy Bydgoszcz” organizowany przez Centrum Handlowe RONDO w specjalnej aplikacji na Facebooku dostępnej pod adresem http://on.fb.me/1CWvrfV.

Wszyscy miłośnicy fotografii oraz Bydgoszczy mogą przesyłać zdjęcia miejsc w Bydgoszczy, które chcieliby odświeżyć, a zwycięskie miejsce RONDO odnowi za maksymalną kwotę 5 000 złotych! Zabawa potrwa do 20 lipca 2015 r.

Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy przesłać swoje zdjęcie z miejscem w Bydgoszczy, które warto odmienić, odnowić lub ozdobić artystycznymi grafikami za pomocą specjalnej aplikacji na Facebooku dostępnej pod adresem http://on.fb.me/1CWvrfV i wejść do gry o atrakcyjne nagrody. Jeden uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie oraz może zachęcać znajomych do głosowania na swoje zgłoszenie.

10 zgłoszeń z największą liczbą oddanych głosów wejdzie pod obrady Jury, które wyłoni zwycięskie zdjęcie. Nagrodą dla laureata konkursu jest karta podarunkowa na zakupy w RONDZIE o wartości 1 000 zł. Autorzy trzech najciekawszych uzasadnień oddanych głosów otrzymają z kolei karty podarunkowe o wartości 100 złotych na zakupy w CH RONDO. Miejsce wskazane na zwycięskim "selfie" zostanie odnowione przez CH RONDO za maksymalną kwotę 5 000 złotych! Renowacja odbędzie się do maja 2016 roku.

RONDO systematycznie angażuje się w życie lokalnej społeczności. Sukces ubiegłorocznej akcji ‘I Ty odmień otoczenie’, w ramach której mieszkańcy Bydgoszczy wybrali projekt inwestycyjny dofinansowany przez CH RONDO sprawił, że w tym roku również chcemy mieć pozytywny wpływ na wygląd naszego miasta. Zapraszamy zatem wszystkich do przesyłania zdjęć i głosowania na miejsca warte odnowienia – wspólnie pomalujmy Bydgoszcz!” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin konkursu „Odnawiamy Bydgoszcz” dostępny jest w aplikacji konkursowej http://on.fb.me/1CWvrfV.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO jest historycznie pierwszym centrum handlowym nowej generacji w Bydgoszczy, powstałym w 1999 roku. Całkowita powierzchnia użytkowa RONDA to prawie 60.000m2.

 

Ofertę handlową centrum tworzy 50 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Real oraz sklepy GO Sport, RTV Euro AGD, Reserved, Cubus, CCC, Pepco, Rossmann, KFC, House, Sephora i Mohito. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5 km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych - w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

 

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.chrondo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »