Rozrywka i wypoczynek » Sport

Centrum Handlowe RONDO z aplikacją mobilną dla aktywnych Bydgoszczan

Centrum Handlowe RONDO z aplikacją mobilną dla aktywnych Bydgoszczan
Zobacz więcej zdjęć »
„Aktywna Bydgoszcz” to nazwa bezpłatnej aplikacji mobilnej przygotowanej przez Centrum Handlowe RONDO dla miłośników dwóch kółek, rolek czy wrotek oraz wielbicieli sportu i aktywnego wypoczynku.

Aplikacja mobilna jest rezultatem konkursu „I Ty kręć się z nami”, w którym można było zgłaszać najciekawsze trasy rowerowe w Bydgoszczy!

Aplikacja „Aktywna Bydgoszcz” zawiera listę 10 najlepszych tras rowerowych w Bydgoszczy wyłonionych w konkursie „I Ty kręć się z nami”. Korzystając z aplikacji, uczestnicy mogą tworzyć swoje własne trasy rowerowe, zapisywać je w aplikacji i udostępniać znajomym na Facebooku. Dodatkowo, aplikacja mobilna pokazuje liczbę spalonych podczas jazdy kalorii.

Aplikacja mobilna jest dostępna dla użytkowników smartfonów i tabletów z systemem Android oraz iOS. Można ją pobrać za darmo na urządzenia mobilne w Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=aktywnabydgoszcz.android) oraz iTunes Store (https://itunes.apple.com/us/app/aktywna-bydgoszcz/id1001532903?mt=8).

„Zapraszamy wszystkich do skorzystania z darmowego narzędzia do odkrywania rowerowej mapy Bydgoszczy i okolic. Wystarczy tylko ściągnąć aplikację mobilną ‘Aktywna Bydgoszcz’ i poznać najlepsze ścieżki rowerowe wyłonione w konkursie ‘I Ty kręć się z nami’” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO jest historycznie pierwszym centrum handlowym nowej generacji w Bydgoszczy, powstałym w 1999 roku. Całkowita powierzchnia użytkowa RONDA to prawie 60.000m2.

 

Ofertę handlową centrum tworzy 50 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Auchan oraz sklepy GO Sport, RTV Euro AGD, Reserved, Cubus, CCC, Pepco, Rossmann, KFC, House, Sephora i Mohito. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5 km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych - w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

 

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.chrondo.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »