Firma » Biznes

Centrum Handlowe RONDO zakończyło przebudowę pasażu handlowego

Centrum Handlowe RONDO zakończyło przebudowę pasażu handlowego
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum Handlowe RONDO w Bydgoszczy zakończyło przebudowę galerii polegającą na stworzeniu pasażu z dotychczasowej powierzchni zajmowanej przez GO Sport na poziomie 1.

W efekcie powstała górna powierzchnia dwupoziomowego sklepu GO Sport oraz trzy mniejsze sklepy o łącznym metrażu 207 m2. Do grona najemców RONDA dołączył właśnie salon jubilerski Verona, a Kwiaciarnia Olivia zdecydowała o przejściu ze stoiska na lokal.

Przebudowa pasażu handlowego trwała od lutego 2015 roku. W wyniku zakończonych prac  na poziomie 1 powstał pasaż ułatwiający komunikację klientów z hipermarketem Auchan oraz nastąpiło otwarcie drugiego poziomu lokalu GO Sport o powierzchni 730 m2. Na nowo utworzonej powierzchni zaczął także operować salon jubilerski Verona, w którym klienci RONDA odnajdą biżuterię idealną na tradycyjne okoliczności, tj. chrzciny, komunie, ślub czy jubileusze rodzinne. Verona to wzory i kolekcje biżuterii starannie wyselekcjonowane przez stylistów oraz w wyjątkowy sposób łączące tendencje panujące w modzie z walorami klasycznego piękna biżuterii. Obok salonu Verona otwarto także Kwiaciarnię Olivia, która oferuje szeroki wachlarz bukietów oraz ozdób do aranżacji wnętrz.

„Zakończyliśmy przebudowę pasażu handlowego w RONDZIE, czego efektem jest otwarcie nowych salonów, a także usprawnienie komunikacji na terenie centrum. Jestem przekonana, że RONDO w nowej odsłonie jeszcze bardziej spodoba się naszym klientom– mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Salon Verona, o powierzchni 43 m2, jest zlokalizowany naprzeciwko sklepu Cubus. Kwiaciarnia Olivia zajmuje powierzchnię 35 m2 o i znajduje się naprzeciwko perfumerii Sephora.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO jest historycznie pierwszym centrum handlowym nowej generacji w Bydgoszczy, powstałym w 1999 roku. Całkowita powierzchnia użytkowa RONDA to prawie 60.000m2.

 

Ofertę handlową centrum tworzy 50 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Auchan oraz sklepy GO Sport, RTV Euro AGD, Reserved, Cubus, CCC, Pepco, Rossmann, KFC, House, Sephora i Mohito. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5 km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych - w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

 

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.chrondo.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »