Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Centrum Handlowe RONDO zaprasza na spotkanie z „Angry Birds 2 Film”

Centrum Handlowe RONDO zaprasza na spotkanie z „Angry Birds 2 Film”
Zobacz więcej zdjęć »
Uwaga Bydgoszcz! ANGRY BIRDS przybywają! W sobotę 21 września w godzinach 11.00-18.00 Centrum Handlowe RONDO zaprasza do wspólnej zabawy z najpopularniejszymi nielotami świata!

W programie wiele filmowych atrakcji m.in. spotkanie z Angry Birds i innymi bohaterami filmu, koło fortuny oraz gry i zabawy dla najmłodszych.

Druga część komedii „Angry Birds 2 Film” to zupełnie nowe przygody Reda, Chucka, Bomby i innych przyjaciół z ptasiej wyspy. Tym razem przyjdzie im sprzymierzyć się z ich wielkim wrogiem – zielonymi świnkami, ponieważ na horyzoncie pojawił się nowy – wspólny – wróg. Ale o tym sza! Nie chcemy zepsuć niespodzianki, w szczególności że film można już oglądać na ekranach polskich kin. Spotkanie z „Angry Birds 2 Film” w CH RONDO to przedsmak kinowych emocji oraz porządna dawka odlotowych atrakcji dla najmłodszych klientów RONDA. W sobotę 21 września w godzinach 11.00-18.00 zapraszamy na:

·         muzyczne interaktywne show z udziałem bohaterów komedii „Angry Birds 2 Film”;

·         czekoladową strefę: KOŁO FORTUNY BY MILKA, w którym do wygrania będą słodkości przygotowane przez Milkę i gadżety filmowe;

·         spotkania z Angry Birds i innymi bohaterami filmu „Angry Birds 2 Film” oraz możliwość wspólnego zdjęcia i „przybicia piątki”;

·         ANGRY BIRDS STRIKE BACK: KRĘGLE ANGRY BIRDS, czyli kolorową grę zespołową dla strzelców wyborowych;

·         FROZEN ANGRY BIRDS PHOTO: STAND FOTO – lodowe atelier, gdzie czekają na dzieci zatopieni w kostkach lodu bohaterowie komedii „Angry Birds 2 Film”;

·         ANGRY BIRDS PLAYSTATION VR, czyli strefa gier ze stanowiskami z wirtualną rzeczywistością, gdzie dzieci zagrają na PlayStation w najnowszą premierową grę z cyklu „Angry Birds”;

·         PAINT YOUR OWN HATCHLING, czyli strefę warsztatową z zabawami plastycznymi oraz malowaniem buziek;

·         wielki dmuchaniec-skakaniec w kształcie BOMBY – jednego z bohaterów filmu.

„Są wesołe i kolorowe, a przy tym uwielbia je cały świat. O kim mowa? O Angry Birds, które już w sobotę 21 września zawitają do RONDA i zaproszą do wspólnej zabawy całe rodziny! Interaktywne muzyczne show, strefa Playstation VR czy strefa czekoladowa z kołem fortuny to tylko niektóre z odlotowych atrakcji, które czekają na najmłodszych klientów RONDA. Do zobaczenia!” – mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Wszystkie atrakcje w ramach wydarzenia są bezpłatne.

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią ponad 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 50 marek wśród których znajduje się m.in. Toys „R” Us, GO Sport, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, Sephora, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 CROMWELL Property Group

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

www.cromwellpropertygroup.com

APSYS Polska

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

 

APSYS Polska zarządza obecnie ok. 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »