Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Centrum Janki zachęca do rejestracji dawców szpiku

Centrum Janki zachęca do rejestracji dawców szpiku
Zobacz więcej zdjęć »
Zakończ wakacje na 5! W dniach 29-30 sierpnia w godzinach 12:00-19:00 przyjdź do Centrum Janki i zarejestruj się jako potencjalny Dawca Szpiku u wolontariuszy Fundacji DKMS. Przekonaj się, że warto pomagać!

W ostatni weekend wakacji w podwarszawskim Centrum Janki będzie można zarejestrować się w ogólnopolskiej bazie Dawców Szpiku. Akcja jest organizowana przez Fundację DKMS. Wszyscy zainteresowani, którzy przyjdą do CH Janki wraz z dokumentem z numerem PESEL, zostaną dopisani przez wolontariuszy Fundacji DKMS do bazy potencjalnych dawców szpiku lub komórek macierzystych.

Jako dawca komórek macierzystych możemy dać choremu najcenniejszy dar – szansę na nowe życie. Dlatego też gorąco zapraszam i zachęcam wszystkich do udziału w akcji ‘Zakończ wakacje na 5’ i zarejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku w bazie Fundacji DKMS. Przekonajcie się, że pomaganie jest piękne” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Fundacja DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska działa w Polsce od 2008 roku jako niezależna organizacja non-profit. Misją Fundacji jest znalezienie Dawcy dla każdego Pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia szpiku lub komórek macierzystych.

Informacje o Centrum Janki:

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: City Sport, Cubus, H&M, KappAhl, Kazar, Reserved czy Sephora. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund, Global City RE Poland Sp. z o.o., Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Marek Wzorek | Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »