Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Centrum Janki zaprasza na sierpniową edycję „Warsztatów twórczego rozwoju”

Centrum Janki zaprasza na sierpniową edycję „Warsztatów twórczego rozwoju”
Zobacz więcej zdjęć »
Już w sobotę, 20 sierpnia br. o godzinie 10.00 w Centrum Janki rozpocznie się czwarte spotkanie w ramach bezpłatnych, edukacyjnych zajęć plastycznych dla dzieci – „Warsztaty twórczego rozwoju”. Zajęcia pod hasłem „Mój dom, moja ulica” poprowadzą artyści z Fundacji Atelier.
Program sobotniego spotkania obejmuje praktyczne zajęcia z malarstwa. Zajęcia pod hasłem „Mój dom, moja ulica" odbędą się w 3 turach, w g.: 10.00 - 11.30, 11.45 - 13.15, 13.30 - 15.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez email: kontakt@effectivepr.pl. Każde dziecko otrzyma imienny dyplom potwierdzający udział w warsztatach. Terminy każdych kolejnych zajęć można sprawdzać na bieżąco pod adresem: http://www.facebook.com/warsztatytworczegorozwoju.

„Wszystkie dotychczasowe zajęcia spotykały się z dużym zainteresowaniem i wielką satysfakcją dzieci oraz rodziców" - mówi Anna Walerych, Dyrektor Centrum Handlowego Janki. „Każdorazowo, maluje i bawi się z nami około 70 małych artystów" - dodaje Anna Walerych.

Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju" to cykl zajęć edukacyjnych, podczas których dzieci poznają wszystkie środki plastycznego wyrazu - od szkicowania, przez techniki tradycyjne i mieszane, aż do tworzenia kolaży i kompozycji z elementami grafiki. Każdorazowo, artyści przybliżają uczestnikom specyfikę przyborów malarskich i pokazują, jak ich używać w ramach technik przewidzianych na dany dzień. Ideą warsztatów jest nauka poprzez zabawę, która jednocześnie kształtuje rozwój artystyczny najmłodszych oraz ich wrażliwość na kolor, formę i światło. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3 roku życia.

„Warsztaty twórczego rozwoju"
Centrum Janki, foyer kina Cinema City
ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy
Sobota 20 sierpnia 2011 r. od g. 10.00 do 15.00

Patronat medialny nad „Warsztatami twórczego rozwoju" objęli: portal Czasdzieci.pl, portal Galeriehandlowe.pl oraz Gazeta WPR.

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »