Firma » Biura

Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych w Airtech Business Park

Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych w Airtech Business Park
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych przeniosło się do nowej siedziby w warszawskim kompleksie biurowym Airtech Business Park. W procesie wyboru lokalizacji i negocjacji warunków najmu CKPŚ doradzała firma Walter Herz

  Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych to kolejny podmiot publiczny, który zdecydował się przenieść siedzibę do zespołu biurowego Airtech Business Park położonego przy ulicy Kolejowej 5/7 w Warszawie. Obiekt usytuowany w pobliżu ronda Daszyńskiego, w rejonie którego rozwija się nowe centrum biznesowe miasta, cieszy się szczególnym powodzeniem wśród instytucji administracji publicznej. Nowe biuro CKPŚ ulokowane jest w jednym z biurowców kompleksu na powierzchni ponad 850 mkw.   
Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych (CKPŚ) jest zakładem Lasów Państwowych o zasięgu krajowym, powołanym do koordynowania i wdrażania projektów w zakresie leśnictwa i ochrony przyrody, które finansowane są ze środków unijnych i funduszu leśnego. 
- Poszukiwaliśmy wygodnego biura, którego lokalizacja gwarantowałaby sprawną komunikację wszystkimi, miejskimi środkami transportu. Takie warunki oferuje Airtech Business Park, między innymi dzięki przebiegającym obok liniom autobusowym, stacji kolejki SKM i znajdującej się niedaleko stacji metra. Atutem tej lokalizacji jest również zielone otoczenie budynków i kameralna atmosfera, jaką zapewnia kompleks. Wszystko to składa się na przyjazne środowisko do pracy, które gwarantuje jednocześnie pracownikom wysoki stopień bezpieczeństwa – informuje Przemysław Kostrzewski, kierownik Działu Logistyki w Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych.    
- To kolejna transakcja, przy której doradzamy jednostkom z sektora publicznego. Instytucje publiczne coraz liczniej i aktywniej wykazują zainteresowanie wynajmem powierzchni w nowych obiektach biurowych w Warszawie, ale także i w innych ośrodkach miejskich w kraju. Ta grupa najemców ma potencjał, by stać się liczącym się graczem na rynku komercyjnym. I, co bardzo istotne, ze strony instytucji państwowych obserwujemy coraz większe zaufanie do partnerów, którzy działają na rynku nieruchomości biurowych – mówi Mateusz Strzelecki, Partner w Walter Herz. 
- Najemcy z sektora publicznego mają ściśle sprecyzowane oczekiwania, dotyczące poszukiwanych powierzchni, a każda transakcja związana z podmiotami finansowanymi ze Skarbu Państwa jest złożona i wymaga szczególnego podejścia. Połączenie podmiotu państwowego z rynkiem komercyjnym generuje wiele wyzwań, jednak mając doświadczenie w tej dziedzinie cały proces przeprowadzamy w sposób najmniej uciążliwy dla instytucji, zapewniając pełną realizacją potrzeb. Chętnie dzielimy się również wiedzą w tym zakresie podczas Akademii Najemcy Sektora Publicznego, do udziału w której serdecznie zapraszamy - dodaje Martyna Markiewicz, Senior Leading Negotiator, Regional Coordinator w Walter Herz.  
Kameralny kompleks biurowy Airtech Business Park składa się z trzech budynków, w których oferuje łącznie około 28 tys. mkw. powierzchni. Obiekt usytuowany przy ulicy Kolejowej w Warszawie na 2 ha działce charakteryzuje się niewielką powierzchnią zabudowy w porównaniu do wielkości gruntu. Stąd, poza wygodną możliwością parkowania, Airtech Business Park zapewnia także bogate, szczególnie jak na centralny obszar miasta, otoczenie bujnej zieleni ze starodrzewiem. Cały teren kompleksu wraz z wielostanowiskowym garażem podziemnym jest ogrodzony i objęty kontrolą dostępu. Z biur usytuowanych na wyższych piętrach można podziwiać panoramę intensywnie rozwijającego się miasta. Z terenu obiektu do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina można dojechać w 20 min. 


o Walter Herz
Walter Herz jest wiodącym na rynku, polskim podmiotem prowadzącym działalność w sektorze nieruchomości komercyjnych na terenie kraju. Od 8 lat firma świadczy kompleksowe i strategiczne usługi doradcze w całej Polsce. Eksperci Walter Herz doradzają inwestorom, właścicielom nieruchomości i najemcom. Firma zapewnia pełną obsługę, zarówno firmom z sektora prywatnego, jak i publicznego. Doradcy Walter Herz wspierają klientów w poszukiwaniu i wynajmie powierzchni biurowych oraz świadczą usługi doradcze przy realizacji projektów inwestycyjnych w sektorze komercyjnym i hotelowym. 
Firma ma siedzibę w Warszawie oraz odziały regionalne w Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście i Łodzi. Walter Herz jest twórcą Akademii Najemcy, pierwszego w Polsce projektu, który wspiera i edukuje najemców powierzchni komercyjnych z całej Polski. Prowadzi szkolenia stacjonarne w największych miastach w kraju. W trosce o najwyższy poziom etyczny świadczonych usług wprowadziła Kodeks Dobrych Praktyk.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prestige

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »