Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Centrum Korona świętuje 20. urodziny

Centrum Korona świętuje 20. urodziny
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 24-26 maja w godzinach 12.00-19.00 Centrum Korona zaprasza na wspólne świętowanie 20. urodzin.

W programie wydarzenia zaplanowano m.in. warsztaty DIY (Zrób to sam), live cooking, zawody Kids Bike Hero, strefę skimboard z Akademią Surfera, a także koncert Ukeje – zwycięzcy 1. edycji Voice of Poland oraz zespołu GooseBumps! – najbardziej energetycznej grupy a capella w Polsce. Wydarzenie odbędzie się na dwóch przestrzeniach – na parkingu przed Centrum Korona oraz wewnątrz Centrum, na Placu Piastowskim.

Nic tak nie cieszy jak impreza urodzinowa! A nasza będzie trwać aż trzy dni! Na klientów Centrum Korona czekają:

è warsztaty DIY, czyli Zrób to sam z Hanną Kozłowską, autorką bloga „HAART.pl”, podczas których będzie można m.in. stworzyć biżuterię oraz kreatywnie przerabiać ubrania i torby wspólnie;

è live cooking, czyli kulinarne show na żywo, które poprowadzi Jakub Suchta – finalista VI polskiej edycji programu Hell’s Kitchen

è muffinkowe zabawy, czyli warsztaty dekorowania babeczek dla najmłodszych;

è strefa mody i stylizacji, gdzie stylistka Karina Mrozicka opowie o doborze dziennych
i wieczorowych stylizacji w oparciu o analizę kolorystyczną oraz typ sylwetki;

è strefa malucha z kolorowankami, malowaniem buziek, warsztatami tworzenia laurek i tekturowych koron oraz balonowymi atrakcjami;

è strefa skimboard z Akademią Surfera oraz pokazami w wykonaniu skimboarderów;

è strefa rowerowa z zajęciami szkoleniowymi i zawodami Kids Bike Hero;

è tropikalna plaża & strefa Food Truck;

è urodzinowy tort – smakowanie urodzinowego tortu zaplanowano na niedzielę 26 maja na godzinę 16.45.

 

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będą koncerty Ukeje – zwycięzcy 1. edycji Voice of Poland (25 maja o godzinie 17.30) oraz zespołu GooseBumps – uczestnika programu Must Be The Music (26 maja o godzinie 17.30). Zapraszamy na muzyczną ucztę!

„Świętujemy 20. urodziny Centrum Korona! Czego możemy sobie życzyć z tej okazji? Przede wszystkim tak wspaniałych klientów jak przez te ostatnie 20 lat! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy w dniach 24-26 maja na urodzinowe atrakcje. Będziemy kreatywnie przerabiać ubrania i torby, dekorować muffiny, uczyć się jazdy na skim desce, częstować urodzinowym tortem i wiele więcej. Jest okazja do zabawy dla całej rodziny! Nie może Was zabraknąć! – mówi Paulina Sip, dyrektor Centrum Korona.

Wszystkie atrakcje w ramach wydarzenia są bezpłatne. Wstęp wolny. Pełny harmonogram wydarzenia jest dostępny na stronie www.centrum-korona.pl

Dodatkowe informacje:

Centrum Korona

Centrum Korona to jedno z pierwszych wielofunkcyjnych centrów handlowych w Polsce, gdzie oprócz zakupów można aktywnie spędzić czas w klubie fitness oraz zrelaksować się w strefie kina i restauracji. Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Korona to 55.000 m2.

Oferta handlowa centrum obejmuje 54 butiki i sklepy średnio powierzchniowe, a głównymi najemcami są: hipermarket Auchan, Cinema City, Fitness Academy oraz sklepy CCC, Decathlon, GO Sport, Rossmann i RTV Euro AGD. Centrum Korona może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court  z 12 restauracjami. Centrum Korona to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Właścicielem Centrum Korona jest spółka celowa CH Wrocław Sp. z o.o. zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund.

www.centrum-korona.pl

CROMWELL Property Group

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

www.cromwellpropertygroup.com

APSYS Polska

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne.

 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Hania z HAART.pl 2019-05-27 18:34:22

    Warsztaty były świetne i bardzo się cieszę, że mogłam je prowadzić :)
    Pozdrawiam Hania Kozłowska


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »