Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Centrum Serenada bogatsze o Flying Tiger Copenhagen!

Już 16 marca w Centrum Serenada zostanie otwarty sklep Flying Tiger Copenhagen, w którym można znaleźć mnóstwo kolorowych i inspirujących gadżetów. To druga lokalizacja w Krakowie, w której będzie można zrobić nietypowe zakupy!
Flying Tiger Copenhagen to międzynarodowa sieć sklepów z Danii, której produkty wyraźnie wyróżniają się na rynku. Ich artykuły zaskakują, inspirują, pobudzają wyobraźnię i sprawiają niebywałą radość swoim nietypowym designem.

Z okazji otwarcia sklepu w Centrum Serenada, na klientów będzie czekał tort i przekąski, a także możliwość zrobienie sobie zdjęcia w boxie Flying Tiger Copenhagen. W dniu otwarcia, sklep rozda również upominki do zakupów (do wyczerpania zapasów).

Centrum Serenada, to zaraz po ul. Floriańskiej, drugie miejsce na mapie Krakowa, w którym będzie można odwiedzić słynny już sklep.

 

Centrum Serenada

Al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 KrakówRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »