Rozrywka i wypoczynek » Sport

Centrum Serenada wśród partnerów AS Progres i Stowarzyszenia Siemacha

Drużyna partnerów Akademii Sportu Progres ma w swoim składzie kolejnego, cennego partnera. Zostało nim Centrum Serenada, które wspiera rozwój potencjału akademii oraz angażuje się w społeczną działalność Krakowa.

W trosce o rozwój młodych sportowych talentów, Serenada dołączyła do wyjątkowego grona partnerów krakowskiej Akademii Sportu wspierającej młodych sportowców.

Akademia Sportu Progres powstała dzięki zaangażowaniu i codziennej pracy trenerów, zawodników oraz kibiców, którzy wspierają młodych sportowców podczas zawodów. Nie bez powodu, sam Jerzy Dudek, wspiera działania akademii oraz Stowarzyszenia Siemacha.

AS Progres może funkcjonować dzięki partnerom, którzy wspierają jej działania. Do ich grona dołączyło właśnie Centrum Serenada, dla którego społeczny rozwój, nie jest obojętny. Promowanie idei wychowania i kształtowania osobowości ludzi poprzez sport to główne filary AS Progres. To dzięki skutecznym rozwiązaniom organizacyjnym i szkoleniowym, akademia jest dziś unikatowym zjawiskiem w skali lokalnej i ogólnopolskiej.

Stowarzyszenie Siemacha pomaga poszukującym wsparcia młodym ludziom, wspólnie odkrywając świat wartości i osobistych potencjałów. Swoją misję społeczną realizuje w oparciu o pięć wartości, takich jak jawność, trwałość, systemowość przywództwo oraz jakość. Siemacha może się pochwalić 25-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »