Dom » Nieruchomość

Ceny najtańszych mieszkań deweloperskich

Ile kosztują najniżej wycenione mieszkania, wystawione do sprzedaży przez deweloperów? Portal nieruchomości Dompress.pl prezentuje ceny najtańszych lokali, dostępnych obecnie w powstających osiedlach.

Mirosław Kujawski, członek zarządu LC Corp

 

Obecnie mamy w sprzedaży 20 inwestycji w pięciu największych miastach Polski.  Ceny mieszkań zaczynają się od 3.800 zł/m kw. Projekty, w których metr kwadratowy jest najtańszy, to m.in. Słoneczne Miasteczko w Krakowie, Osiedle Przy Srebrnej w Gdańsku, Dolina Piastów we Wrocławiu oraz Powstańców 33 w podwarszawskich Ząbkach.

Warto zaznaczyć, że poza ceną za mkw. ważny jest układ mieszkania oraz to ile pomieszczeń zaprojektowano na danym metrażu. Posiadamy na przykład w ofercie mieszkania trzypokojowe o powierzchni poniżej 50 m kw., dzięki czemu ich cena całkowita jest atrakcyjna.

 

Wioletta Kleniewska, dyrektor marketingu i sprzedaży w Polnord

 

W warszawskiej inwestycji Śródmieście Wilanów można kupić mieszkanie w cenie od 276 tys. zł, natomiast w Brzozwym Zakątku, który także zlokalizowany jest w Wilanowie, a przy zakupie lokalu można skorzystać z programu dopłat, ceny zaczynają się od 236,8 tys. zł. W trzecim etapie inwestycji Ku Słońcu w Szczecinie mieszkania są do nabycia od 158 tys. zł, a w czwartej fazie gdańskiego osiedla 2 Potoki najniżej wyceniony lokal kosztuje 164 tys. zł. W Olsztynie w osiedlu Tęczowy Las mamy w ofercie mieszkania w kwocie od 138 tys. zł, a w łódzkim projekcie City Park od 131,8 tys. zł.   

 

Mirosław Bednarek, prezes zarządu Matexi Polska

 

Inwestycją bardzo atrakcyjną cenowo jest Księżycowa 60 zlokalizowana na warszawskich Bielanach. Rozsądne ceny, duża część mieszkań dostępna z dopłatą MdM, a przy tym jakość trzymająca standardy Matexi i lokalizacja w rozwijającej się części Bielan to atuty dające temu projektowi dobrą pozycję na rynku w segmencie popularnym. Do końca roku w tej inwestycji można dodatkowo kupić wybrane mieszkania z upustem 10 tys. zł. Na święta przygotowaliśmy prezent dla naszych klientów. Osoby, które dokonają zakupu jeszcze w tym roku w naszych aktualnie oferowanych inwestycjach, wybrane mieszkania mogą kupić z rabatem, który mieści się w przedziale od 10 tys. zł do nawet 30 tys. zł.

 

Iwona Chmielewska, wicedyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Monday Development

 

Prowadzimy sprzedaż mieszkań w kilku inwestycjach w Poznaniu oraz w Suchym Lesie. W Osiedlu Czarnieckiego w poznańskiej Wildzie trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze dostępne jest w cenie 5.450 zł za m kw. W osiedlu Hevelia zlokalizowanym w Grunwaldzie mamy w ofercie 6 ostatnich mieszkań, które można kupić w cenie wyprzedażowej - niższej nawet o 25 tys. zł. Inwestycja w podpoznańskim Suchym Lesie skierowana jest do osób poszukujących odpoczynku od miejskiego zgiełku. W Osiedlu Szafirowym ceny rozpoczynają się od 4.600 zł za m kw.

 

Adrian Potoczek, dyrektor ds. sprzedaży w Wawel Service

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla naszych klientów akcję rabatową, dzięki czemu przy zakupie nowego lokalu gwarantujemy metr kwadratowy mieszkania gratis. W niedawno rozpoczętej inwestycji Piasta Park w krakowskich Mistrzejowicach mieszkania można kupić w cenie od 3.999 zł/ m kw. To niewiele, biorąc pod uwagę oferowany standard nieruchomości i jej lokalizację. Mieszkania dostępne są w niej w programie MdM.

Podobnie, jak w przypadku energooszczędnych, krakowskich inwestycjach Borkowska i Halszki, w których ceny za metr kwadratowy lokali zaczynają się od 5.247 zł. Niewiele droższe, oferowane w kwocie od 5.600 zł za m kw., są lokale przy Lema na krakowskim Dąbiu. Najniższe ceny można jednak znaleźć w naszej inwestycji Pod Sekwojami w Brzesku, która też jest objęta programem MdM. Cena za metr zaczyna się w niej od 3.100 zł.

 

Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

 

W ofercie J.W. Construction klienci mają do wyboru duży wachlarz lokali o zróżnicowanych metrażach, zlokalizowanych na warszawskiej Woli, w Białołęce, Tarchominie oraz innych miastach Polski, jak również domy znajdujące się w niedalekiej odległości od Warszawy. Metr kwadratowy mieszkania w osiedlu Zielona Dolina w Warszawie kosztuje od 4.390 zł., w inwestycji Nowe Tysiąclecie w Katowicach - od 4.500 zł z rabatem przy zakupie w wysokości 5 tys. zł, w projekcie Bernadowo Park w Gdyni - od 5.500 zł z dodatkowym miejscem postojowym gratis, a w Willi ONE w Warszawie - od 6.350 zł. W warszawskiej inwestycji Bliska Wola klienci mogą nabyć wykończone mieszkanie w cenie od 216 tys. zł, natomiast w osiedlu Villa Campina, kwalifikującym się do rządowego programu MdM, domy w podwarszawskich Kaputach proponujemy w cenie od 480 tys. zł.

 

Lidia Fedorczuk, kierownik sprzedaży w Atlas Estates

 

Szczególnie atrakcyjnie wycenione mieszkania mamy w sprzedaży w dwóch lokalizacjach w Warszawie. W listopadzie rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań z drugiego etapu inwestycji Apartamenty Krasińskiego, w budynku zlokalizowananym w zacisznym zakątku zielonego Żoliborza, z dobrym dojazdem do centrum oraz funkcjonalnym i eleganckim projektem architektonicznym pracowni Kuryłowicz & Associates. Mieszkania w tej inwestycji są dostępne w cenach od 7.735 zł za m kw. Ddompress.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prestige

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »