Firma » Biznes

Ceramika Paradyż z Medalem Europejskim

Ceramika Paradyż otrzymała Medal Europejski w Finale XXVI Edycji Konkursu organizowanego przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych i pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. Firma została nagrodzona za kolekcję płytek ceramicznych BAIMA.

 

Medalem Europejskim wyróżniane są wysokiej jakości, innowacyjne wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim, spełniają wymagane prawem normy oraz posiadają odpowiednie licencje i patenty.

Wyróżniona kolekcja rektyfikowanego gresu szkliwionego BAIMA to nowatorska interpretacja nawiązująca do najnowszych, światowych trendów wzorniczych w odzwierciedlaniu naturalnego materiału, jakim jest drewno. Została wyprodukowana z zastosowaniem druku cyfrowego, co umożliwiło uzyskanie dużej różnorodności pomiędzy poszczególnymi elementami grafiki, łączącej na jednej powierzchni aż sześć różnych faktur drewna. Płytki pokryte są matowym szkliwem i efektowną protekcją.

Medalem Europejskim wyróżnieni zostali przedsiębiorcy z całej Polski reprezentujący wszystkie branże. Tegoroczna gala odbyła się 10 czerwca 2015 w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dusińska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »