Firma » Biznes

Ceresit PRO zyskuje uznanie wśród wykonawców

Ceresit PRO – zintegrowana platforma internetowa dla profesjonalistów z branży budowlanej zdobywa coraz większą popularność wśród fachowców. Od jej uruchomienia w lipcu ub. r. program lojalnościowy zanotował wzrost użytkowników o 26 proc., a sam serwis może się już pochwalić liczbą 380 realizacji.

 Serwis Ceresit PRO to idealne miejsce dla profesjonalistów, dla których zawód to pasja. W prosty i przejrzysty sposób prezentuje użytkownikom poszczególne aspekty związane nie tylko z realizacją usług remontowo-budowlanych, ale również prowadzeniem działalności biznesowej w tej branży. Dostępna na portalu wiedza daleko wykracza poza opis realizacji, koncentrując się na szczegółowym przybliżeniu najlepszych metod wykonawczych dla uzyskania najwłaściwszego efektu. Serwis został zaprojektowany w taki sposób, aby każdy z użytkowników znalazł cenne dla siebie informacje, dzięki czemu nawet najbardziej doświadczeni wykonawcy będą mogli poszerzyć swoje kompetencje.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Istotnym elementem portalu Ceresit PRO jest Program Lojalnościowy. „Poprzez Program pragniemy wynagrodzić wykonawców za wysiłek, który wkładają w codzienną pracę, dążąc do jak najwyższej jakości wykonania projektów. W trakcie własnych realizacji, kupując produkty z katalogu, mogą zdobywać punkty. Wskazaną przez Ceresit ilość będą mogli wymienić między innymi na nagrody rzeczowe. ściśle związane z pracą zawodową." - powiedział Maciej Kamiński, Senior Brand Manager Ceresit & Thomsit. Serwis cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fachowców. Blisko połowa zamówionych przez nich nagród jest ściśle zawiązana z ich pracą zawodową. „Największa ilość zamówień składana jest na zaprojektowanie i wydruk materiałów reklamowych, zamówienie wzorników, strojów roboczych oraz narzędzi. Ogromnie nas to cieszy, gdyż potwierdza chęć kojarzenia naszej marki z daną firmą remontowo-budowlaną". - dodaje Maciej Kamiński.


Serwis, w zamian za aktywność w serwisie rozumianą poprzez opublikowanie realizacji, dodanie komentarza, porady czy wypełnienie ankiety, nagradza wykonawców dodatkowymi punktami rankingowymi. Wraz z ich wzrostem rośnie prestiż użytkownika oraz uzyskuje on dodatkowe korzyści wykraczające poza możliwości wynikające z wymiany punktowej. Z miesiąca na miesiąc serwis odnotowuje rosnący wskaźnik popularności i odwiedzin serwisu, o czym świadczy publikacja aż 380 realizacji i licznych komentarzach do zamieszczonych artykułów.


W 2014 r. uczestników programu Ceresit PRO czeka wiele atrakcji, w tym wiele akcji specjalnych, dzięki którym uczestnicy programu będę mogli zdobyć cenne nagrody, próbki nowych produktów oraz dodatkowe punkty.


Więcej szczegółowych informacji pod adresem: www.ceresit-pro.pl/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Core PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »