Dom » Budownictwo

Cersania – nowoczesne kompakty z technologią SimpleOn

Cersania – nowoczesne kompakty z technologią SimpleOn
Zobacz więcej zdjęć »
Przy urządzaniu łazienki, ważnym aspektem jest zarówno jej wystrój i wygląd, jak i funkcjonalność oraz praktyczne rozwiązania. Aby uzyskać upragniony efekt, szukamy kolekcji, które spełnią wszystkie nasze oczekiwania.

Taka jest właśnie Cersania od Cersanit, czyli propozycja, która łączy w sobie design z innowacją. Odkryj nowe możliwości aranżacyjne w swojej łazience!

Poszukujesz idealnego kompaktu do swojej łazienki? Odkryj kolekcję marki Cersanit, której warto przyjrzeć się bliżej

Kolekcja Cersania w swojej ofercie posiada wysokiej jakości kompakty WC, które zapewnią maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz aranżację łazienki w klasycznym
i minimalistycznym stylu. Proste budowy oraz trwałe materiały zapewniają łatwe
i komfortowe czyszczenie. Co więcej, wyważone ceny pozwalają na urządzenie łazienki nawet przy niewielkim budżecie, natomiast różne rozmiary produktów umożliwiają zamontowanie ich także w małych mieszkaniach, np. w bloku. To propozycja, dzięki której nie musisz już wybierać między jakością, a designem, ponieważ kolekcja łączy w sobie oba te aspekty.

SimpleOn – nowy wymiar czystości

Dlaczego warto zainwestować w kompakty WC z kolekcji Cersania? O designie produktów pasującym do łazienki w każdym stylu już wspominaliśmy, warto więc skupić się teraz na nowoczesnej technologii SimpleOn, która jest nieodłączną częścią kolekcji misek kompaktowych. To innowacyjne rozwiązanie polega przede wszystkim na zredukowaniu kołnierza wewnątrz kompaktu WC i pozostawieniu go tylko w tylnej części miski. Rozwiązanie z minimalnym kołnierzem ułatwia efektywne sprzątanie, czyszczenie oraz pomaga w zachowaniu większej higieny w łazience. Dzięki temu, technologia ta pozwala na skuteczne obmywanie wnętrza miski oraz bardziej efektywną likwidację kamienia, bakterii i osadów, niż w przypadku toalet kołnierzowych.

Więcej możliwości

Technologia SimpleOn nie jest jedyną zaletą kolekcji Cersania. W komplecie z kompaktami WC, dostępne są również wysokiej jakości deski duroplastowe, które posiadają system wolnego i cichego domykania, z opcją łatwego wypięcia do czyszczenia. Z myślą o najbardziej wymagających konsumentach do wyboru mamy także dwa różne kształty ceramiki zbiornika.

Postaw na Cersanię!

Czy wiesz, że zastosowany w produktach marki system spłukiwania 3/6 litra to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, pozwalające na oszczędność wody? Co więcej kompakty WC, możemy zamontować bez problemu i konieczności remontu całej łazienki. Jednak kolekcja Cersania to nie wyłącznie kompakty WC, lecz również szeroka gama umywalek łazienkowych. Produkty są kompatybilne z różnymi meblami – wiszącymi szafkami oraz słupkami, a także z lustrami. Dzięki temu pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Cersania jest wyborem dobrym dla każdego bez wyjątku! To kolekcja z gwarantowaną jakością marki Cersanit, dobrą ceną oraz designem, który pozwoli na zaaranżowanie w pełni funkcjonalnej i praktycznej łazienki.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

z.kukielak@gardenofwords.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »