Firma » Bankowość

Certyfikat „HR Najwyższej Jakości 2022” dla CABP

Certyfikat „HR Najwyższej Jakości 2022” dla CABP
Zobacz więcej zdjęć »
Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Zasobami Ludzkimi przyznało bankowi Credit Agricole certyfikat „HR Najwyższej Jakości 2022”. W ten sposób wyróżniane są firmy, które wyznaczają trendy w zarządzaniu zasobami ludzkimi na polskim rynku i promują wysokie standardy zarządzania w tym obszarze.

 

Certyfikaty przyznawane są raz w roku, na podstawie badania ankietowego, które obejmuje całość procesów HR oraz analizy wybranego projektu HR.

 

W przypadku Credit Agricole organizatorzy wzięli pod uwagę całość działań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi: przede wszystkim posiadanie przez bank strategii HR i wskaźników pomiaru efektywności procesów. Wysoką ocenę zyskały również: rekrutacja i selekcja, wdrożenie i adaptacja nowych pracowników, szkolenia i rozwój, polityka wynagrodzeń, obecność programów wspierających zaangażowanie, kulturę organizacyjną, well being i zdrowie pracowników oraz rozwiązania dotyczące pracy zdalnej.

 

Doceniona została również realizacja programu rozwojowego Move&Co. dla middle-managerów. Wysoko oceniona została zwłaszcza precyzyjne określona grupa docelowa, różnorodność oferty rozwojowej oraz duże zaangażowanie uczestników programu.

 

Pracodawcy wyróżnieni przyznaniem certyfikatu „HR Najwyższej Jakości”, to organizacje, które wyznaczają trendy w zarządzaniu zasobami ludzkimi i promują wysokie standardy zarządzania zasobami ludzkimi w Polsce. W 2022 r. Oprócz Credit Agricole certyfikaty zdobyli również m.in. Tauron, Orange, IBM, ING czy Leroy Merlin.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prca

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »