Firma » Biznes

Certyfikat z systemów zarządzania jakością dla firmy Laserton

Laserton, polska marka światowej klasy producenta oryginalnych i alternatywnych cartridge’y, przeszedł pozytywnie audyt certyfikujący system zarządzania zgodny z wymaganiami norm ISO 9001: 2009 oraz PN-EN ISO 14001:2005.

- Poprzez stałe udoskonalanie mechanizmów działania chcemy podwyższać poziom zadowolenia naszych Klientów.

Wdrożone normy są tego potwierdzeniem, a także zobowiązaniem do szczególnej dbałości o jakość naszych produktów z uwzględnieniem ich wpływu na środowisko naturalne. Wkrótce zamierzamy zlecić renomowanej niezależnej jednostce certyfikującej testy tonerów zgodnie z normą ISO/IEC 19758 - powiedział Michał Prejzner, wiceprezes firmy Laserton.

Spółka Laserton dynamicznie się rozwija. Sprzedaż w 2010 r. wzrosła o 77% w stosunku do 2009 r. W tym roku firma planuje zatrudnienie nowych handlowców, wdrożenie systemu zarządzania relacjami z Klientami oraz dalsze rozszerzanie oferty, ze szczególnym uwzględnieniem cartridge'y do urządzeń kolorowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FuturePR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »