Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Cerugrip i Cerugrip – zgrany duet przeciw objawom przeziębienia i grypy

Cerugrip i Cerugrip – zgrany duet przeciw objawom przeziębienia i grypy
Zobacz więcej zdjęć »
Okres zimowy sprzyja zarówno przeziębieniom, jak i grypie. Objawy obu tych chorób wydają się dość podobne, a w dodatku obie są wywoływane przez wirusy, jednak ich przebieg, czas trwania czy zagrożenie powikłaniami są zupełnie odmienne.

Cerugrip  zwalcza objawy przeziębienia i grypy
Cerugrip to lek przeciw objawom przeziębienia i grypy, który zawiera trzy substancje czynne: paracetamol, pseudoefedrynę i dekstrometorfan. 
Paracetamol zwalcza bóle towarzyszące infekcjom, w tym bóle gardła, ból głowy, bóle mięśni oraz bóle kostno-stawowe, usuwa gorączkę i stan podgorączkowy,
Pseudoefedryna udrożnia nos, hamuje katar i ułatwia oddychanie, likwiduje obrzęk śluzówki.
Dekstrometorfan łagodzi męczący suchy kaszel.

Cerugrip działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo, zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa i działa przeciwkaszlowo. Cerugrip jest lekiem przeznaczonym do leczenia dorosłych oraz dzieci w wieku powyżej 6 lat i młodzieży. Wskazaniem do stosowania leku Cerugrip jest doraźne krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych, zapalenia zatok przynosowych (gorączka, katar, kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe). Cerugrip jest dostępny w aptekach, cena za opakowanie zawierające 20 tabletek wynosi 12 złotych. 

Cerutin® – na zdrowie!
Witamina C z rutyną zawarta w Cerutinie®, to doskonałe połączenie, które pomaga ustrzec się przed infekcjami. Obie substancje są pomocne w utrzymaniu prawidłowej odporności. Biorą udział w tworzeniu bariery ochronnej, która umożliwia skuteczną odpowiedź na atak drobnoustrojów i szybką odbudowę uszkodzonych w jego przebiegu komórek i tkanek. Regularne zażywanie witaminy C może skrócić czas trwania choroby. Po Cerutin® warto sięgnąć znacznie wcześniej, tylko wtedy możemy zmniejszyć ryzyko infekcji w okresie zwiększonej zachorowalności. Cerutin®, dzięki zawartości witaminy C i rutozydu, pomaga również złagodzić pierwsze objawy infekcji.

Cerutin® to preparat o skojarzonym działaniu rutozydu i witaminy C (jedna tabletka powlekana zawiera 100 mg kwasu askorbinowego i 25 mg rutozydu trójwodnego). Oba składniki zmniejszają przepuszczalność naczyń krwionośnych, wzmacniając ich ściany. Rutozyd przedłuża działanie witaminy C, opóźniając jej utlenianie. Cerutin® jest skuteczny zarówno w profilaktyce jak i w leczeniu wspomagającym przeziębień i grypy. Cerutin® jest dostępny w aptekach, w cenie 8,10 złotych za opakowanie zawierające 125 tabletek.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR
http://agencjapr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »