Technologie » Telekomunikacja

CES Tech Talk Podcast zapowiada trendy technologiczne, które będą prezentowane podczas targów CES 20

To już druga odsłona technologicznego podcastu CES Tech Talk przygotowanego przez CTA, organizatora największej imprezy technologicznej na świecie – targów elektroniki użytkowej CES. Najlepsi eksperci będą przybliżać takie tematy jak technologia 5G, cyfrowa medycyna, samochody autonomiczne.

CES Tech Talk prezentuje pionierów w branży i światowych innowatorów, liderów i właścicieli start-upów, w tym złotych olimpijczyków i przedsiębiorców. Bohaterami pierwszego odcinka tegorocznej serii będą twórcy start-upu Eureka Park. Z kolei w drugim odcinku pojawią się byli lekkoatleci, którzy rozpoczęli karierę w biznesie i przybliżą kwestie rozwiązań technologicznych w sporcie. Następny odcinek podejmie tematykę cyfrowej medycyny i wymiernych korzyści płynących w jej zastosowania. Ostatni gorący temat to rewolucyjna technologia mobilna 5G.

Nowe podcasty CES Tech Talk będą ukazywały się co wtorek aż do 8 stycznia, gdy oficjalnie rozpoczną się targi CES 2019. W kolejnych odcinkach będą poruszane takie tematy jak sztuczna inteligencja, rozszerzona i wirtualna rzeczywistość, robotyka oraz smart city.

Informacje o CES:

Targi CES to miejsce spotkań wszystkich zainteresowanych przyszłością rynku elektroniki użytkowej. Od ponad 50 lat Targi są poligonem doświadczalnym dla wynalazców i twórców przełomowych technologii - światową areną, dzięki której na rynek trafiają innowacje jutra. Jako największe wydarzenie na rynku, CES prezentuje branżę we wszystkich jej odsłonach. Inicjatorem i organizatorem targów CES, na których spotykają się najwięksi światowi wizjonerzy i liderzy biznesu oraz poruszane są najważniejsze dla branży tematy, jest organizacja Consumer Technology Association (CTA) – wcześniej Consumer Electronics Association (CEA), która reprezentuje amerykański przemysł elektroniki użytkowej warty ponad 285 mld USD. Więcej informacji o CES na stronie www.CESweb.org oraz w mediach społecznościowych.

Dodatkowe informacje:

Irmina Dzyr-Rainka, PRIMUM Public Relations, + 48 22 690 67 48, i.dzyr-rainka@primum.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

primum_pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »