Firma » Biznes

CEWE Fotoksiążka najlepszym produktem na rynku

CEWE Fotoksiążka najlepszym produktem na rynku
Zobacz więcej zdjęć »
CEWE Fotoksiążka otrzymała 1. miejsce w testach serwisów do tworzenia fotoksiążek magazynu PC Format. Docenione zastały m.in. możliwości projektowe, przejrzysty interfejs, niezawodna rola asystenta projektu oraz wysoka jakość produktu końcowego

Eksperci magazynu PC Format przetestowali najnowsze wersje siedmiu aplikacji do tworzenia fotoksiążek dostępnych na rynku oraz usługi oferujących je laboratoriów. Pod szczególną uwagę brano możliowści projektowe, komfort usługi oraz kwestie zwiazane z realizacją złożonego zamówienia i wygląd produktu końcowego.
Jest to kolejna już nagroda magazynu PC Format. Program projektowy CEWE Fotoświat to laureat wielu innych testów m.in.: Fototest, Digitalphoto, MAC-UP, Plus X Awards. Został też uznany jako najlepsze oprogramowanie według pisma Photographie. Tu można pobrać nagrodzone, bezpłatne oprogramowanie:
http://www.odbitki.fotojoker.pl/pobierz-program/pobierz-windows.html

 Informacje o CEWE:
CEWE to lider branży fotograficznej w Polsce i Europie – produkcja fotoproduktów: odbitki, CEWEFotoksiążki, F otoobrazy, Fotokalendarze, Fotoprezenty. Właściciel marki FOTOJOKER – największej sieci sklepów fotograficznych w Polsce. Właściciel Cewe-print.pl – największej drukarni internetowej w Polsce. W szerokiej ofercie CEWE, sztandarowym produktem jest CEWE Fotoksiążka, drukowana na nowej generacji maszynach do druku cyfrowego, które gwarantują najwyższą możliwą jakość. Program projektowy Fotoświat to najlepsze oprogramowanie do fotoksiążki 2012 według pisma Photographie. Zwycięzca testów m.in.: Fototest, Digitalphoto, MAC-UP, PcFormat oraz Plus X Awards.
CEWE to ponadto:
• 70 salonów Fotojoker ze sprzętem, usługami foto oraz profesjonalną kadrą,
• współpraca B2B z firmami: Rossmann, Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Media Expert,
• ponad 5000 punktów odbioru na terenie całej Polski,
• największy wybór formatów,
• największy wybór gadżetów do personalizacji,
• realizacja niestandardowych usług (formaty, kształy, personalizacja),
• dział obsługi klienta czynny 7 dni w tygodniu,
• realizacja zamówień B2C oraz B2B.
Jako międzynarodowa grupa, CEWE prowadzi działalność w zgodzie z narodowymi i międzynarodowymi przepisami prawa, a także z ogólnie uznanymi zasadami etycznymi. Odpowiedzialne działania i zaangażowanie biznesowe są w CEWE tradycją i stanowią integralny składnik kultury przedsiębiorstwa, co potwierdza uzyskany certyfikat FSC ®. Więcej informacji znajdziesz na:
cewe.pl
fotojoker.pl
cewe-print.pl
cewe-fotoksiazka.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Anna Wiater

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »