Kultura, sztuka » Kultura

CEWE Photo Award 2019

Międzynarodowy konkurs fotograficzny organizowany przez CEWE zmienił swoją nazwę na CEWE Photo Award. Poprzednia edycja (pod szyldem „Our World Is Beautiful”) okazała się największym otwartym konkursem fotograficznym na świecie w 2017 roku, bo zgłoszono aż 183 000 prac!

Ideą konkursu CEWE Photo Award jest wyłonienie najciekawszych fotografii, na których udało się uchwycić niezwykłe piękno otaczającego nas świata. Każdy uczestnik może przesłać aż 100 różnych zdjęć i takimi kadrami walczyć o nagrody – łączna pula przekracza 250 tysięcy euro. Gratyfikacjami za zwycięstwo w całym plebiscycie są:

·        1. wycieczka w dowolnie wybrane przez siebie miejsce,

·         2. voucher o wartości 1500 euro na fotoprodukty CEWE

·        3.  tytuł CEWE Photo Award 2019.

Oprócz tego najlepsze prace zostaną zaprezentowane na stronie internetowej, więc swoje piękne kadry będzie można zaprezentować bardzo szerokiej publiczności. Co miesiąc przyznawane są też nagrody dla autorów 3 najciekawszych zdjęć – niezależnie od kategorii i kraju. To więc szansa zdobycia voucherów o wartości 100 euro na fotoprodukty CEWE.

Za wyłonienie najlepszych fotografii odpowiadać będzie wykwalifikowane jury, w którego skład wchodzą m.in. renomowani fotografowie oraz przedstawiciele CEWE. Na ogłoszenie laureata nagrody głównej trzeba jeszcze trochę poczekać, ale piękno świata warto chwytać aparatem już teraz – konkurs kończy się dopiero w 2019 roku, więc masz czas i swoją szansę.

Jeżeli są Państwo zainteresowani opublikowaniem powyższej notki wraz ze zdjęciem, prosimy o podpisanie jej wg autora, tytułu oraz nazwy konkursu. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aliganza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »