Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

CH Focus z biurem podróży Coral Travel Poland

CH Focus z biurem podróży Coral Travel Poland

Do CH Focus wprowadził się nowy najemca – Coral Travel Poland. To czwarte biuro podróży, po Rainbow, TUI i Itace, które zaoferuje klientom galerii wymarzone wczasy i wycieczki. Jego otwarcie zaplanowano na 8 lipca.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Nowo otwarta placówka Coral Travel Poland – przestronna, jasna i funkcjonalna – od progu zaprasza klientów do wstąpienia i zapoznania się z szeroką ofertą ciekawych wycieczek i wyjazdów do różnych zakątków świata. Wśród propozycji znajdują się ulubione wakacyjne kierunki Polaków zarówno do najbardziej popularnych krajów, jak i tych egzotycznych. Od wielu lat biuro podróży specjalizuje się w organizacji niezapomnianych urlopów za granicą dla singli, par czy rodzin z dziećmi. Oferuje bogatą ofertę połączeń lotniczych, transferów oraz hoteli na całym świecie oraz wiele dodatkowych usług podnoszących komfort wypoczynku turystów. Biuro podróży zajmuje powierzchnię 45,99 mkw. i znajduje się na piętrze centrum Focus, pomiędzy salonem Gatta a kantorem.

 

Coral Travel Poland doskonale uzupełnia dotychczasową ofertę usługową naszej galerii. To kolejne popularne biuro podróży w Focusie, dzięki czemu klienci będą mogli skorzystać z jeszcze bogatszej oferty turystycznej. Dobrze skomunikowana, dogodna lokalizacja naszej galerii wraz z licznymi miejscami parkingowymi, a do tego szeroki wybór ofert wakacyjnych w jednym miejscu, to atuty przemawiające do klienta. Jesteśmy przekonani, że zarówno nasi goście, jak i pozostali mieszkańcy Bydgoszczy, chętnie skorzystają z propozycji biur podróży, planując tegoroczne wakacje czy weekendowe eskapady  Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

 

Coral Travel Poland obecnie zajmuje 4. miejsce w rankingu największych biur podróży. Od 1999 roku z tour operatorem wyjechało na wakacje blisko 1 mln turystów. Na przestrzeni lat biuro podróży zdobyło liczne grono stałych klientów, dzięki czemu ugruntowało sobie pozycję jednego z największych profesjonalnych organizatorów wyjazdów na polskim rynku.

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, aktywnie działającego na 5 kontynentach w 11 państwach. Regularnie organizuje wyjazdy do niemal 65 kierunków w 38 krajach.

 

Więcej szczegółów na stronie: www.focusbydgoszcz.pl. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »