Moda » Bielizna

Change Lingerie w Bonarce

Nowy salon z bielizną otworzy pod koniec kwietnia w Bonarce duńska marka Change Lingerie. Klienci znajdą go na I piętrze centrum.

Change to duńska sieć sklepów z bielizną z ponad 180 sklepami w 11 krajach Europy, Ameryki Północnej i na Bliskim Wschodzie. W Polsce marka jest obecna od 2011 roku, a obecnie powiększa swoją sieć o 30 salonów na terenie całego kraju.

Marka oferuje 4 kolekcje: Chic, Change, Charade oraz The Intimate Britney Spears, dzięki którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie – od kolorowej i modnej bielizny na każdą kieszeń, poprzez szeroki wybór popularnych modeli w klasycznych i sezonowych kolorach, po ekskluzywne modele na wyjątkowe okazje.

Oprócz doskonałej jakości za rozsądne pieniądze Change Lingerie wyróżnia się również niespotykaną paletą rozmiarów z miseczkami od A do K i obwodami od 60 do 100.

BONARKA CITY CENTER Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot” o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (2)

  • avatar
    ~zuko 2015-05-01 12:03:39

    to ja podobnie. też te dwa plus odzieżowe i tyle. W ME kupiłem rower ostatnio (miesiąc temu i wtedy tez byłem ostatnio)

  • avatar
    ~roki 2015-04-28 13:02:25

    oo to może przejdę się, wreszcie poza Oszołomem i Media Expert będzie coś ciekawego. Męża trzeba dopieszczać.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »