Kultura, sztuka » Kultura

Charytatywne grillowanie w Emma i House&more

Charytatywne grillowanie w Emma i House&more
Zobacz więcej zdjęć »
W czwartek 7 maja goście zebrani w ogrodzie salonu meblowego przy ulicy Polskiej 94 dołożyli wszelkich starań, aby pomóc spełnić dziecięce marzenia.

Podróż marzeń

Podczas majowego pikniku na świeżym powietrzu można było z bliska obejrzeć najnowszy asortyment sklepów House&more oraz Emma, czyli meble oraz dodatki do domu. Kluczowym momentem wydarzenia była licytacja prac chorych dzieci oraz obrazu młodej, polskiej artystki z Gallerystore.pl.

- Zebrane środki pomogą nam w spełnieniu marzeń dwóch dziewczynek, podopiecznych naszej fundacji, które chciałyby pojechać do Disneylandu. Mamy już nawet wyznaczoną datę wyjazdu: 30 maja – mówi Sylwia Furmaniak z poznańskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

Podopieczne fundacji przekazały na licytację ręcznie robioną biżuterię oraz kolorowe wyklejanki. Cena wywoławcza zestawów wynosiła 100 złotych, a prace cieszyły się dużym zainteresowaniem. Podczas aukcji udało się zebrać blisko 2 000 zł.

- Cieszymy się, że podwójne urodziny naszych sklepów mogliśmy połączyć ze zbiórką pieniędzy na tak szczytny cel. Jesteśmy także pod wrażeniem klientów, którzy pokazali jak wielkie mają serca – opowiada Katarzyna Wichniarek, właścicielka salonów oraz inicjatorka akcji. Również część dochodów ze sprzedaży sklepów w tym dniu zostanie przekazana Fundacji Mam Marzenie. - Koszt wyjazdu naszych podopiecznych do podparyskiego Disneylandu to 15 tysięcy. Cegiełka z dzisiejszego wydarzenia zorganizowanego przez Panią Katarzynę w znaczący sposób pomogła nam zbliżyć się do tej sumy, dlatego chcielibyśmy gorąco podziękować zarówno gościom pikniku jak i właścicielce sklepów Emma i House&More – dodaje Sylwia Furmaniak.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Core

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »