Rozrywka i wypoczynek » Gry

Charytatywny stream na Youtube. Gracze pomagają dzieciom chorym na raka

Charytatywny stream na Youtube. Gracze pomagają dzieciom chorym na raka
Zobacz więcej zdjęć »
Szykuje się niezwykła uczta dla graczy-pomagaczy. Youtuber Paweł Maliszewski z kanału Kronos Gra organizuje 15 grudnia charytatywny stream-maraton na rzecz dzieci chorych na raka z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei.

W czerwcu Kronos prowadził stream "Rozjeżdżamy raka", podczas którego jeździł wirtualną ciężarówką i pomagał zbierać pieniądze na leczenie i opiekę nad dziećmi z kliniki Przylądek Nadziei. Już 15 grudnia, wspólnie z Natalią "NariiBlack" Gliną szykuje kolejną atrakcję i kolejny maraton grania na żywo! Od 10 rano aż do 22.30 wieczorem Paweł zaprasza do wspólnego grania w:

 • Minecraft (10.00-13.00)
 • World of Tanks (13.05-16.00)
 • League of Legends (16.05-19.00)
 • CS:GO (19.20-22.20)

Podczas charytatywnego streamu można będzie nie tylko oglądać zmagania graczy, ale również dołączyć do rozgrywki oraz przekazywać datki, żeby pomagać dzieciom z Przylądka Nadziei.

- Dzieci z "Przylądka Nadziei" to wielcy wojownicy. Teraz my, na Święta Bożego Narodzenia, pokażemy że również walczymy z nimi ramię w ramię - zapowiada Paweł "Kronos" Maliszewski. - Po pierwszej edycji stałem się jeszcze bardziej zmotywowany. Pomoc mojej dziewczyny Natalii i moderatorów okazała się bezcenna. Natalia streamowała ze mną grając w League of Legend, a teraz ostatnia prosta do Wielkiego Finału 15 grudnia. Trzymajcie kciuki!

- W Klinice każdego roku leczy się prawie 2000 małych pacjentów z całej Polski. To największy w kraju ośrodek przeszczepu szpiku u dzieci chorych na białaczkę - mówi Bartłomiej Dwornik z Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową", która opiekuje się pacjentami kliniki i ich rodzinami. - Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za niezwykłą inicjatywę Pawła i cieszymy się, że młodzi ludzie, miłośnicy gier, okazują tak wielkie serce potrzebującym.

Hej, gracze! Szykujcie pady i klawiatury.

Więcej informacji tutaj:⤵⤵

 • https://www.youtube.com/channel/UCXCnAof3dUiSDNDe4R7-E3Q
 • https://www.facebook.com/kronosgameyt/

 

Wideo-zapowiedź Charytatywnego Streamu:

 • https://www.youtube.com/watch?v=n9IUoXdh5io

 

Do zobaczenia 15 grudnia! 

***
Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową od 28 lat wspiera małych pacjentów wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, którzy przyjeżdżają do Wrocławia na leczenie z całego kraju. Klinika jest największym ośrodkiem przeszczepowym w Polsce. Lekarze i pielęgniarki leczą tu każdego roku 2000 małych pacjentów. W tej pracy pomaga im Fundacja, która finansuje kosztowne leki i rehabilitację, kupuje sprzęt medyczny oraz wspiera badania naukowe. Z inicjatywy Fundacji we Wrocławiu został wybudowany Przylądek Nadziei, najnowocześniejszy w Polsce szpital dla dzieci chorych na raka.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

Komentarze (1)

 • avatar
  ~Getmoney - Pożyczki 2019-12-11 14:39:47

  Bardzo fajna inicjatywa! Pomagać trzeba, zwłaszcza chorym dzieciom i starszym osobom. Popieramy.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »