Gospodarka » Żywność

Chillout z nowością od Chupa Chups

Chillout z nowością od Chupa Chups
Zobacz więcej zdjęć »
Mamy już kalendarzową jesień, sezon urlopowy dobiegł końca i zdążyliśmy powrócić do naszych codziennych obowiązków.
Jak wynika z badania „Polacy w środowisku pracy", zrealizowanego przez ARC Rynek i Opinia dla Pracuj.pl, 64% respondentów twierdzi, że aby zachować zadowolenie ze swojego życia zawodowego, kluczowe znaczenie ma dla nich udany urlop [1]. Ale nawet jesienią nie zapominajmy o tym, żeby w natłoku codziennych spraw zapewnić sobie chwilę relaksu. Nawet krótki odpoczynek od pracy potrafi być zbawienny dla naszego samopoczucia oraz może zwiększyć produktywność.

Aby cieszyć się lepszym samopoczuciem w ciągu dnia, warto wyrobić sobie nawyk krótkich przerw od pracy. Odpoczynek dla umysłu i ciała gwarantuje możliwość skupienia się na naszych zadaniach i pobudza kreatywność. Jednak w jaki sposób odpoczywać, aby regeneracja przyniosła zamierzony efekt? Na pewno nie wystarczy samo odejście od komputera. Najlepiej wybrać się na krótki spacer, wykonać parę ćwiczeń na rozruszanie, wyciszyć się lub porozmawiać tematy niekoniecznie związane z pracą i bieżącymi obowiązkami.

Słodka przerwa od obowiązków

Idealną okazją do tego, żeby zrobić sobie małą przerwę od obowiązków może być chwila relaksu z nowymi, pysznymi cukierkami do żucia Chupa Chups Super Żujki.

- Nasza nowość, czyli Super Żujki to cukierki do żucia, które dzięki swojej aksamitnej teksturze i konsystencji gwarantują wyjątkowe doznania podczas żucia. To produkt, którym marka Chupa Chups debiutuje w kategorii cukierków, a Polska jest pierwszym krajem, który wprowadza go na europejski rynek - mówi Michał Bonecki, Dyrektor Marketingu Perfetti Van Melle Polska.

Chupa Chups Super Żujki dostępne są w poręcznym sticku (45g) w dwóch smakach do wyboru: orzeźwiająca pomarańcza lub soczysta truskawka.

[1] Badanie „Polacy w środowisku pracy" przeprowadzone przez ARC Rynek i Opinia dla portalu Pracuj.pl metodą CAWI
[URL] https://media.pracuj.pl/145284-jak-odpoczywac-polacy-o-urlopach-w-pracyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

epotx

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »