Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Chłopcy, których kocha Anna Ciarkowska

Listy, które nigdy nie trafiły do adresatów. Wiersze publikowane dotąd w serwisach społecznościowych przedstawi ich autorka, instapoetka Anna Ciarkowska. Spotkanie z okazji premiery tomiku „Chłopcy, których kocham” (Wydawnictwo Otwarte) odbędzie się 3 lutego w salonie Empik Silesia.

Pochodząca z Łodzi Anna Ciarkowska to instapoetka, czyli przedstawicielka młodego pokolenia, której wiersze można było przeczytać do tej pory wyłącznie na profilu autorki na Instagramie. Są to wiersze o miłości, związkach i relacjach pomiędzy dwojgiem ludzi. Fanpage „Chłopcy, których kocham” zgromadził już prawie 50 tys. fanów. Anna Ciarkowska, odkąd pamięta, pisała do szuflady. Minimalistycznie wydany tomik poezji z autorskimi ilustracjami, zaprezentuje na premierowym spotkaniu z czytelnikami.

Anna Ciarkowska – z wykształcenia filolożka i literaturoznawczyni, z powołania – poetka. Czytająca i rysująca kolekcjonerka wspomnień i przeżyć, światoczuła i nadwrażliwa wielbicielka spacerów, rekinów i przesłodzonej kawy z mlekiem.

3 lutego, godz. 13:00
Empik Silesia
Katowice, ul. Chorzowska 107Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

jagoda.stula@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
„Wygrywaj bez wahania” w Avenidzie Poznań
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »