Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Chodzi po wodzie. Przyjdzie do Empiku w Bonarce

Chodzi po wodzie. Przyjdzie do Empiku w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Bonarka i Empik zapraszają na spotkanie z Grzegorzem Klocem – artystą związanym z nurtem chrześcijańskim. 23 czerwca (czwartek) o godz. 18:00 opowie on inspiracjach do solowej płyty i zagra akustycznie.

Grzegorz Kloc to wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny oraz działacz społeczny. Współpracował z m.in. z Ryszardem Rynkowskim, Haliną Frąckowiak, grupą Sixteen.

Artysta jest kojarzony z muzyką chrześcijańską. Podczas spotkania opowie o swojej ostatniej solowej płycie „Idę po wodzie" (Uniwersal Music Polska) oraz zaprezentuje mini recital akustyczny, przygotowany specjalnie na tą okazję.

BONARKA CITY CENTER Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »