Rozrywka i wypoczynek » Święta

Choinka cała w piernikach - świąteczne warsztaty w IKEA Łódź

Choinka cała w piernikach - świąteczne warsztaty w IKEA Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Jak napisać list do Świętego Mikołaja, aby przyniósł wymarzone prezenty? W jaki sposób wykonać biżuterię z tekstyliów dla mamy i jak własnoręcznie zrobić piernikowe smakołyki, aby udekorować nimi choinkę?

Odpowiedzi na te i inne pytania najmłodsi znajdą w trakcie cyklu świątecznych weekendowych warsztatów w IKEA Łódź.

Bezpłatne warsztaty odbędą się w każdą sobotę i niedzielę, między 11.00 a 17.00 w kąciku dla najmłodszych w Restauracji IKEA Łódź. Do 16 grudnia najmłodsi i ich rodzice będą mogli wziąć udział w zajęciach, których celem jest rozwijanie dziecięcej kreatywności i odkrywanie zdolności twórczych maluchów. W trakcie sobotnich warsztatów dzieci będą miały okazję stworzyć niepowtarzalne tekstylne prezenty świąteczne, dekoracje na choinkę, a także poznać tajemnice rękodzieła. Warsztaty poprowadzi Marta Libiszowska-Jóźwiak założycielka łódzkiej marki Baga-Baga

Natomiast w każdą niedzielę mali uczestnicy pod okiem Anny Miśkiewicz z EMAHO STUDIO stworzą pyszne prezenty dla najbliższych. Najmłodsi upieką również smakowite piernikowe gwiazdki, choinki i serca oraz wykonają barwne marcepanowe stworki, które ozdobią niejedną choinkę.

- Podczas zajęć tekstylnych najmłodsi wykorzystają swoją wyobraźnię, tworząc niezwykłe przedmioty ze zwykłych materiałów, jakie każdy może znaleźć w domu. Własnoręcznie wykonane prace i smakołyki mogą stać się miłym prezentem dla najbliższych i ozdobą domowej choinki lub dziecięcego pokoju. Warsztaty wprowadzą najmłodszych i ich rodziców w świąteczną atmosferę. To także szansa na to, by rozwijać zdolności manualne i umiejętności najmłodszych, które może w przyszłości staną się ich pasją - mówi Magdalena Rozengart, kierownik IKEA Łódź.

Na weekendowe warsztaty organizatorzy zapraszają nie tylko dzieci, ale także rodziców. To doskonała okazja, by razem z dzieckiem spędzić inspirująco czas i wykorzystać pomysły doświadczonych animatorów do zabaw w domu.

Szczegółowy program warsztatów:

Warsztaty sobotnie:

 

17.11.         — Tekstylne obrazki – prezenty dla najbliższych

24.11.         — Listy do Św. Mikołaja

1.12.           — Dla Mamy – biżuteria tekstylna

8.12.           — Stroimy renifera

15.12.         — Tekstylne zabawki na choinkę

 

Warsztaty niedzielne:

 

18.11.         — Pyszne prezenty

25.11.         — Piernikowe dekoracje

02.12.         — Pyszne prezenty

09.12.         — Piernikowe dekoracje 16.12.         — Pyszne prezentyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »