Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Choinka pod choinkę od Galerii Bemowo

Choinka pod choinkę od Galerii Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
Startuje świąteczna akcja Galerii Bemowo! W dniach 15-23 grudnia klienci Galerii, którzy zrobią zakupy za minimum 200 złotych, będą mogli odebrać bożonarodzeniowe drzewko. Liczba choinek jest ograniczona.

W podziękowaniu za świąteczne zakupy dokonywane w Galerii Bemowo, w dniach 15-23 grudnia Galeria będzie rozdawać klientom choinki pod choinkę. Aby odebrać gwiazdkowe drzewko, wystarczy w dniach 15-23 grudnia zrobić zakupy za minimum 200 złotych (w tym minimum 50 złotych wydane na terenie pasażu handlowego), tego samego dnia zarejestrować paragony na Stoisku Promocyjnym i odebrać kupon upoważniający do wydania choinki. Dzienna pula kuponów na choinkę jest ograniczona i podzielona na przedziały czasowe.

Każdy uczestnik może skorzystać z promocji tylko raz. Na klientów Galerii Bemowo czekają dwa rodzaje drzewek - świerk w donicy o długości  100-150 cm oraz choinka świerk cięty o długości 130-160 cm, które klienci wybierają z dostępnej puli dziennej w momencie rejestracji paragonów. Choinki będą wydawane na podstawie kuponu w oznaczonym miejscu na terenie parkingu Galerii Bemowo.

„Uwielbiamy wręczać prezenty! Tym razem na naszych klientów, którzy zrobią zakupy za minimum 200 złotych, czeka symbol Bożego Narodzenia – choinka. Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji”  – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Regulamin akcji „Choinka pod choinkę” jest dostępny u Organizatora i na Stoisku Promocyjnym.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Sephora, Deichmann, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA). 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

Więcej informacji: www.apsysgroup.pl

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110742 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )