Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Chrysolithe, nowy zapach Oliviera Durbano w Quality Missala

Chrysolithe, nowy zapach Oliviera Durbano w Quality Missala
Zobacz więcej zdjęć »
Kolekcja Parfums de Pierres Poéms francuskiego perfumiarza, Oliviera Durbano powiększyła się o kolejny zapach. Drzewny Chrysolithe właśnie pojawił się na półkach Perfumerii Quality Missala.

Chrysolithe, jedenasta kreacja Oliviera Durbano, zainspirowana została chryzolitem, „złotym kamieniem”,  personifikacją boskiej wiedzy, harmonii między męskością a kobiecością oraz niczym niezakłóconej duchowej czystości. Tradycyjne znaczenie chryzolitu artysta pięknie przełożył na zapachowe akordy z pomocą mistycznego aromatu hyzopu, dymnej nuty oczyszczającej szałwii, czarnego kminku i majestatycznego cedru. Powstała czysta i świetlista kompozycja, która niesie ze sobą harmonię siły i spokoju.

 

Chrysolithe przesycony jest mistycyzmem nie tylko za sprawą kamienia, który stał się jego inspiracją. Jako jedenasty zapach kolekcji Parfums de Pierres Poéms odwołuje się także do numerologii. W świecie arabskim liczba 11 oznacza liczbę kroków prowadzących do zrozumienia Boga, zaś w Chinach symbolizuje Tao, połączenie ścieżki Nieba (6) ze ścieżką Ziemi (5).

 

Nuty głowy: hyzop, kmin, werbena, cynamon, czarny pieprz, imbir

Nuty serca: esencja szałwii, rozmaryn, jaśmin

Nuty bazy: cedr, wetiwer, absolut szałwii, ambra, piżmo

 

Chrysolithe dostępny jest wyłącznie w Perfumeriach Quality Missala w cenie 645 zł za flakon o pojemności 100 ml EDP.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Perfumeria Quality Missala

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »