Dom » Budownictwo

CI 45 Reynaers Aluminium otrzymał KOT

CI 45 Reynaers Aluminium otrzymał KOT
Zobacz więcej zdjęć »
CI 45 to system opracowany w Polsce, przez rodzimy dział techniczny. Po wprowadzeniu modyfikacji i udoskonaleń uzyskał Krajową Ocenę Techniczną, co oznacza oficjalne potwierdzenie parametrów deklarowanych przez Reynaers Aluminium.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 17 listopada 2016 r. w sprawie sposobu deklarowania właściwości użytkowych wyrobów budowlanych oraz sposobu znakowania ich znakiem budowlanym (Dz. U. z 2016 r., poz. 1966, z późniejszymi zmianami) dla drzwi i okien ma zastosowanie system 3 oceny i weryfikacji stałości właściwości użytkowych. Producent określa typ wyrobu na podstawie oceny właściwości użytkowych wyrobu budowlanego wykonanej przez akredytowane laboratorium badawcze na podstawie badań, obliczeń, tabelarycznych wartości lub opisowej dokumentacji wyrobu budowlanego, sporządza Krajową Deklarację Właściwości Użytkowych, oznakowuje wyrób znakiem budowlanym oraz zapewnia wykonanie procedur zapewniających utrzymanie w produkcji seryjnej deklarowanych właściwości użytkowych wyrobu (ZKP).

Reynaers Aluminium udokumentował wysoką jakość swojego wyjątkowego systemu CI 45, stosowanego do tworzenia ścianek działowych i drzwi wewnętrznych i przeznaczonego do użycia w biurach, obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowych.

CI 45 zwiększa komfort pracy

Najnowszym trendem w projektowaniu biur jest zapewnienie pracownikom dostępu do dużej ilości naturalnego światła i zapewnienie komfortowej i cichej przestrzeni do pracy. Dlatego stworzenie systemu ścianek działowych i drzwi wewnętrznych CI 45 było niezwykle ważne dla inżynierów z polskiego zespołu projektowego Reynaers Aluminium. Reynaers postawił na prostotę, a oferowany zakres tego rozwiązania sprawia, że można łatwo dostosować go do różnych oczekiwań użytkowników. Prosta prefabrykacja, umożliwiająca łatwy montaż bez specjalistycznych narzędzi, wpływa na znaczne zredukowanie czasu instalacji, a tym samym również zmniejszenie kosztu całej inwestycji.

Zaletą CI 45 jest specjalna komora wewnątrz profilu, umożliwiająca integrację okablowania (kable elektryczne, od komputera, telefonu stacjonarnego, drukarki, Internetu), co wpływa na ergonomię i estetykę przestrzeni biurowej. Ponadto jest to system modułowy, pozwalający w dowolnym momencie zmodyfikować dotychczasową konstrukcję, dostosowując ją do zmieniających się potrzeb firmy. Można np. zastąpić część stałą drzwiami bez konieczności demontażu całej ściany.

Nieograniczone możliwości

System CI 45 to przede wszystkim uniwersalność, dająca możliwość zabudowy wysokich pomieszczeń (wysokość konstrukcji nawet do 4 m). Przeznaczony jest do komponowania lekkich i trwałych przeszklonych (możliwe są też wypełnienia nieprzezierne) ścianek w połączeniu z różnymi typami drzwi. Elementy CI 45 pozwalają na konstruowanie ścianek stałych, drzwi przymykowych, całoszklanych, drzwi przesuwnych i drzwi akustycznych z podwójnym poziomem szklenia.

REYNAERS ALUMINIUM to czołowy europejski producent innowacyjnych, przyjaznych dla środowiska i energooszczędnych systemów aluminiowych dla okien, drzwi, ścian osłonowych, systemów przesuwnych, osłon przeciwsłonecznych
oraz ogrodów zimowych. Produkty marki są dziś dostępne w przeszło 70 krajach na 5 kontynentach.

Ponad pół wieku doświadczenia, nowinki technologiczne wprowadzane na podstawie wyników ponad 150 badań, a także wykwalifikowana kadra licząca ponad 2200 pracowników, pozwalają firmie tworzyć produkty gwarantujące najlepszą jakość i funkcjonalność połączoną z estetyką i niebanalnym designem.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Martyna Dróżdż

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »