Firma » Reklama

Cichy Kącik Rabatów w Bonarce

Cichy Kącik Rabatów w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Bonarka w najnowszej kampanii reklamowej ogłasza początek sezonu na wakacyjne promocje i rabaty. W projekcie wzięła udział Małgorzata Kożuchowska – gwiazda polskiego kina i wieloletnia ambasadorka centrum. Dodatkiem do kampanii jest konkurs w aplikacji SEZAM.

Na wakacje słońce podnosi temperaturę, a marki dostępne w Bonarce oferują gorące rabaty do 70%. O letniej wyprzedaży w centrum informuje w nowej kampanii Małgorzata Kożuchowska i pokazuje, że zakupy można robić na dwa sposoby. Leniwie i relaksująco lub ekscytująco i dynamicznie (rach! ciach!).

Formę relaksującego kolażu przybiera reklama, na której Małgorzata Kożuchowska odpoczywa w wakacyjnym entourage'u na osiedlu Cichy Kącik w Krakowie. Jest to miejsce, które słynie z kameralnej atmosfery i bliskiego sąsiedztwa Błoń. Przedstawiona scena oddaje błogą atmosferę towarzyszącą zakupom w Bonarce. Gratką dla fanów aktorki są materiały z backstage'u sesji zdjęciowej do kampanii, które można obejrzeć na profilu Bonarki na Facebooku oraz YouTubie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguW gamingowym klipie, wyświetlanym m.in. w kinach studyjnych i Multikinie, wyprzedaż została potraktowana jako ekscytująca gra, która wymaga od uczestników refleksu, szybkości i uważności. W tej reklamie także zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską - tym razem jednak w nietypowej roli samuraja. Uzbrojona w miecz, tnie ceny w rytm wybijany przez stół flippera.

Klienci Bonarki w każdej chwili sami mogą dołączyć do gry i stanąć do walki o wyjątkową nagrodę - kamerę Sony 4K. Wystarczy raz w tygodniu w czasie wakacji (22.06 - 01.08) zarejestrować w aplikacji SEZAM przynajmniej 1 paragon za min. 50zł. Każdy uczestnik, który spełni ten wymóg, otrzyma gwarantowane punkty. Szczegóły konkursu są dostępne w aplikacji SEZAM lub na stronie www.bonarkacitycenter.pl.
Informacje o wszystkich promocjach i rabatach w czasie letniej wyprzedaży są na bieżąco publikowane w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) oraz aplikacji goodie Bonarki.

Informacje o wszystkich promocjach i rabatach w czasie letniej wyprzedaży są na bieżąco publikowane w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) oraz aplikacji goodie Bonarki.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »