Firma » Reklama

Ciekawe pomysły do realizacji

Czasami przychodzi nam ciekawy pomysł do głowy i zastanawiamy się nad jego realizacją. Niestety bywa tak, że nasze obawy powodzenie naszego planu biorą górę nad chęcią jego realizacji, czego raczej później żałujemy.

Dlatego warto czasami zaryzykować i postarać się i realizować swoje marzenia, nawet jeśli musimy włożyć w to wiele wysiłku.

Zawsze marzyłam o założeniu własnej, malutkiej kwiaciarni w przystępnym miejscu, w naszym mieście. Wiadomo, że taki projekt wymaga nie tylko znalezienia odpowiedniego miejsca, lokalu, dostawców o zorientowania się na rynku, ale również pomysłu na rozpowszechnienie naszej działalności. I pojawił się wtedy producent standów reklamowych. Zaproponował mi stworzenie oryginalnego projektu standów, których rozmieszczeniem zajmie się on sam.

Kiedy już znalazłam lokal – w centrum miasta, okazyjnie i znalazłam najtańszych dostawców świeżych kwiatów mogłam zająć się analizowaniem lokalnego rynku, w celu zorientowania się jakie mam szanse na pozyskanie potencjalnych klientów. Okazało się bowiem, że w centrum znajdują się tylko dwie kwiaciarnie, a jedna z nich robi tylko kwiaty na zamówienie, najczęściej obsługuje uroczystości pogrzebowe. Druga zaś nie jest dobrze znana w mieście, ponieważ nie inwestuje w akcje reklamowe i promocyjne.

Producent standów reklamowych stworzył oryginalny projekt, który powiązany był z nazwą mojej kwiaciarni, zawierał miejsce na ulotki z ofertą i cennikiem, a także umieścił na nich proste i niedrogie materiały pos, które przyciągnęły przechodzących. Okazało się, że nawet tak prosty sposób reklamy może dawać wspaniałe efekty. Po miesiącu od założenia działalności moja kwiaciarnia znana jest w całym mieście i ma wielu klientów, którzy proszą o przygotowanie bukietów na różne okazje, ustrojenia wnętrza na przykład na wesele czy ślub itp.

Pamiętajcie, że najważniejszą dewizą w życiu każdego człowieka est „chcieć to móc”, a jeśli wypełniamy ją sumiennie, to bez problemu zrealizujemy wszystkie swoje marzenia, nawet te najtrudniejsze.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

l.nowak1815

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »