Rozrywka i wypoczynek » Święta

Ciepłe i rodzinne Święta w Młynie Klekotki

Ciepłe i rodzinne Święta w Młynie Klekotki
Zobacz więcej zdjęć »
Święta w Młynie Klekotki to rozwiązanie dla tych, którzy są zmęczeni coroczną gorączką przedświątecznych przygotowań i chcieliby spędzić ten czas w spokojnej, rodzinnej atmosferze.
„Spokojnych, rodzinnych świąt..." - te słowa najczęściej przewijają się przy świątecznych stołach. Wielu z nas dostrzega jednak, że są to niespełnione życzenia. Zanim usiądziemy do wigilijnej kolacji, czeka nas maraton przedświątecznych przygotowań, po którym często jesteśmy zbyt zmęczeni, by cieszyć się rozmową z najbliższymi. Po tygodniach spędzonych na zakupach, gotowaniu i sprzątaniu wiele osób nie ma już siły na nic innego, niż oglądanie telewizji. W ferworze przedświątecznej gorączki zatraca się prawdziwy klimat Bożego Narodzenia.

Świąteczny pobyt w Młynie Klekotki resort&spa to pomysł na gwiazdkowy prezent dla tych, którzy chcą ten klimat odnaleźć. Z dala od codziennych obowiązków i świątecznego rozgardiaszu możemy skupić się na celebrowaniu bożonarodzeniowej tradycji, wypocząć i spędzić czas z najbliższymi. „Z roku na rok coraz więcej osób wybiera nasz Młyn na miejsce spędzenia Świąt Bożego Narodzenia. Przyjeżdżają do nas, by uciec przed coroczną gonitwą związaną z zakupami, gotowaniem i sprzątaniem. Nie o to przecież w Świętach chodzi" - mówi Grażyna Szwarc-Kobryń, kierownik hotelu Młyn Klekotki resort&spa. „Ludzie mają coraz więcej obowiązków, a coraz mniej czasu dla siebie. Dlatego każdą wolną chwilę powinniśmy wykorzystywać świadomie, tak by odpocząć od codziennej gonitwy. W Młynie Klekotki gwarantujemy ciepłą, kameralną i w 100% świąteczną atmosferę. Pobyt u nas sprzyja zarówno refleksji, jak i odpoczynkowi w gronie najbliższych" - dodaje Grażyna Szwarc-Kobryń.

Boże Narodzenie w Klekotkach to nie tylko szczególny nastrój. W świątecznej ofercie Hotelu Młyn Klekotki resort&spa przygotowano wiele atrakcji dla gości w każdym wieku. Uroczysty nastrój Wigilii zapewni wykwintna kolacja, z bogatym tradycyjnym menu. W Pierwszy Dzień Świąt dla najmłodszych gości przygotowano Świąteczny Wieczór Bajek ze Śnieżynką i prezentami, a dla dorosłych degustację staropolskich nalewek przy cieple kominka. Niezapomnianych wrażen dostarczą także wycieczka z przewodnikiem zakończona ogniskiem nad jeziorem oraz relaksujące seanse saunowe z rytuałem witek brzozowych.

Świąteczna oferta Hotelu Młyn Klekotki resort & spa (23 - 26 grudnia):
• 3 noclegi w pokoju dwuosobowym
• śniadania każdego dnia od 8.30 do 10.30
• kolacja młyńska z lampką grzanego wina na przywitanie - 23 grudnia,
• seans saunowy z rytuałem witek brzozowych - 23 i 25 grudnia
• świąteczne obiady w formie bufetów - 24 i 25 grudnia od 13:00 do 15:00
• sobotnie słodkie popołudnie na werandzie w świątecznym wydaniu
• kolacja wigilijna przy rodzinnych stołach
• zimowa wycieczka z przewodnikiem zakończona ogniskiem nad jeziorem, z klekotkowym grzańcem
• degustacja nalewek staropolskich przy cieple kominka w niedzielny wieczór
• wieczór bajania dla najmłodszych ze Śnieżynką i prezentami - 25 grudnia
• Klekotki bar: promocje drinków zimowych z eliksirem z kwiatu czarnego bzu
• rabaty 20% na zimowe zabiegi SPA

Cena pakietu dla 1 osoby - od 990 zł
Dzieci do lat 4 - 270 zł, dzieci do lat 12 - 350 zł, dzieci w wieku 12 - 17 lat - 550 zł

Młyn Klekotki resort & spa - luksusowy hotel mieszczący się we wnętrzach zabytkowego młyna z XVII wieku. Położony w zachodniej, wciąż najmniej odwiedzanej przez turystów części Mazur, łączy historyczną zabudowę z bogatym programem rekreacyjno-sportowym i kameralną atmosferą. Obiekt oferuje 42 pokoje, w tym 8 apartamentów. Hotel dysponuje bogatym zapleczem konferencyjnym. Na potrzeby szkoleń i spotkań biznesowych na terenie obiektu znajduje się kilka sal, wśród nich sala na rzece, sala kominkowa oraz sala w młynie. Do dyspozycji gości pozostaje także winiarnia, restauracja serwująca domowe i regionalne potrawy, ogród zimowy, gorące jacuzzi w środku lasu oraz urokliwe, kameralne SPA. Goście pragnący spędzić czas aktywnie, mogą skorzystać z wielu atrakcji: kajaki, rowery, nordic walking z instruktorem, bilard, korty tenisowe oraz fitness club. W okolicy hotelu znajduje się 18-dołkowe pole golfowe Sand Valley Golf & Country Club. Więcej informacji na stronach: www.hotelmlynklekotki.pl oraz http://www.facebook.com/hotelmlynklekotki

Kontakt dla mediów:
Joanna Stankiewicz
Effective Public Relations
tel. (22) 822 07 52, e-mail: jstankiewicz@effectivepr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »