Dom » Wnętrza

Ciepło zimą, pięknie i zdrowo przez cały rok

Ciepło zimą, pięknie i zdrowo przez cały rok
Zobacz więcej zdjęć »
Przyzwyczailiśmy się, że grzejniki pełnią w naszych wnętrzach czysto praktyczną rolę. Często chowamy je za zasłonami, obudowami lub nie chcąc szpecić aranżacji, decydujemy się na inną formę ogrzewania wnętrza. Jesteśmy jednak pewni, że zmienicie zdanie, gdy poznacie włoskie produkty marki Maarmo.

 

Sztuka włoskiego rzemiosła
Indywidualny charakter wnętrza - tego pragniemy i poszukujemy. Zmęczyliśmy się podobnymi do siebie bezosobowymi projektami, opatrzonymi rozwiązaniami, identycznymi dekoracjami, plastikiem i tworzywami sztucznymi wokół nas. W domach, tak jak i w życiu, poszukujemy prawdy i autentyczności. Cenimy naturalne materiały i rzemieślniczy kunszt. Pragniemy, by wystrój wnętrz odzwierciedlał osobowość domowników, ich temperament, zainteresowania, wrażliwość.
Grzejniki MAARMO powstają z pyłu pozyskanego podczas obróbki marmuru poddanego nowoczesnej, opatentowanej technologii. Tworzone są przez rzemieślników w niewielkiej włoskiej manufakturze z materiałów pochodzących z recyclingu. Ich produkcji przyświecają wartości bliskie świadomym użytkownikom - troska o środowisko oraz dbałość o jakość życia.

Wzory z twojej wyobraźni

Produkty MAARMO występują w bardzo wielu odsłonach stylistycznych. W zależności od preferowanego stylu wnętrza możemy spersonalizować je zgodnie z wymogami wnętrza i naszymi upodobaniami. Są tak atrakcyjne, że mogą być głównym elementem dekoracyjnym w pomieszczeniu, zastępując nawet dzieło sztuki.

- To cudowne, że od nas zależy, jaką grzejnik będzie miał fakturę, w jakim będzie kolorze, czy ozdobi go geometryczny deseń, a może kwiatowy wzór. Możemy również nanieść na ich powierzchnię dowolne zdjęcie, ilustrację lub napis - podkreślają eksperci z Dekorian Home.

 - Zaprojektowane przez klienta grzejniki można zaplanować we wszystkich pomieszczeniach: od salonu, przez sypialnię, łazienkę, biuro i przestrzeń publiczną - dodają.
Komfort pod kontrolą

Grzejniki MAARMO łączą w sobie rzemieślniczy kunszt i zaawansowane technologie. Posiadają wbudowane termostaty, które pozwalają na dostosowanie temperatury do swoich preferencji i potrzeb. Na próżno będziecie szukać nieestetycznego pokrętła. Sterowanie termostatem odbywa się za pomocą smartfona lub tabletu.

- To wielka oszczędność na co dzień i wygoda, gdy przed powrotem z dłuższego wyjazdu możemy odpowiednio wcześniej ustawić komfortową temperaturę w domu - podkreślają eksperci Dekorian Home. Grzejniki MAARMO mają trzy rodzaje zasilania do wyboru: elektryczne, na wodę oraz hybrydowe (połączenie wersji elektrycznej z wersją na wodę).
W trosce o planetę
Dla tych, którym szczególnie droga jest troska o środowisko, mamy dobrą wiadomość. Produkty MAARMO (dostępne w Dekorian Home), zarówno elektryczne, jak i hybrydowe przystosowane są do pozyskiwania energii z urządzeń fotowoltaicznych. Specjaliści podkreślają również, że ogrzewanie za pomocą nowoczesnych grzejników elektrycznych MAARMO jest systemem „niecentralnym", co umożliwia ustawianie temperatury w każdym pomieszczeniu oddzielnie, w zależności od potrzeb. Pozwala także uniknąć strat energetycznych w czasie nieobecności.
Grzejniki MAARMO grzeją całą swoją powierzchnią. Mało kto zdaje sobie sprawę, że nagrzewają nie powietrze, a przedmioty i ludzi znajdujących się w pomieszczeniu. Wytwarzane ciepło jest akumulowane przez otoczenie, wolniej się wychładza, a to z kolei wpływa na obniżenie kosztów ogrzewania poprzez zmniejszenie strat energii.

Dystrybutorem grzejników MAARMO jest sieć salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home (https://dekorianhome.pl/).

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ola@hshpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »