Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Ciociosan – apetyt na smak, apetyt na życie

Ciociosan – apetyt na smak, apetyt na życie
Zobacz więcej zdjęć »
Żyjąc w biegu, zapominamy o tych drobnych przyjemnościach, które uciekają a nadają naszemu życiu smaku. Nawet najwspanialsze danie zjedzone w pośpiechu i bez zastanowienia traci swoją magię.

Dlaczego więc nie poświęcić choć trochę czasu i energii na codzienną radość.

Pogoń za osiąganiem celów, za ciągłym rozwojem i rywalizacja z innymi ludźmi stały się dla nas wyznacznikiem sukcesu. Czy ty też cały czas biegniesz i nie zwracasz uwagi na to, czy Twoje życie ma smak? Zatrzymaj się! Weź głęboki oddech i zwróć uwagę na to, co dzieje się dookoła.
Na piękne chwile, na drobiazgi, które w tym dynamicznym świecie uciekają pomiędzy palcami. Kiedy ostatnio znalazłaś chwilę dla siebie?

O tak! Na wieczór przy szklaneczce ulubionego trunku, kiedy liczysz się tylko ty i ta chwila relaksu.
Ta chwila wytchnienia przy ulubionym drinku potrafi dodać energii na nadchodzące wyzwania. W takich sytuacjach nie ma lepszego towarzysza niż Ciociosan.

Jego oryginalny smak i aromat powstaje za sprawą tradycyjnej receptury łączącej w sobie unikalną kompozycję włoskich ziół i przypraw z najszlachetniejszymi odmianami winogron. Dzięki temu w butelce zamknięty został alkohol, o przyjemnym z delikatną  ziołową goryczką  smak.

Gwarancja prawdziwego smaku i prawdziwej jakości dla tych wyjątkowych chwil. Najlepszą metodą na jego wykorzystanie jest serwowanie go po schłodzeniu w formie drinków, w kieliszku bądź z lodem w szklance do whisky. Nie bój się odpocząć i nabrać perspektywy – otworzy to przed tobą nowe możliwości!

____________________________________

Więcej na: www.vinex.pl

Pojemność: 1 litr

Cena: około 22 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »