Moda » Odzież

Cisowianka Perlage na jubileuszowej, 10-tej edycji Warsaw Fashion Street

Cisowianka Perlage na jubileuszowej, 10-tej edycji Warsaw Fashion Street
Zobacz więcej zdjęć »
Już po raz 10-ty Nowy świat w Warszawie, wzorem Londynu, Paryża i Nowego Jorku, zamienił się w centrum polskiej mody i designu. W piękny, ostatni weekend czerwca odbyło się jubileuszowe wydanie Warsaw Fashion Street.

Podczas kilkunastu pokazów widzowie zgromadzeni na tej najbardziej reprezentacyjnej ulicy Warszawy zobaczyć mogli zarówno kolekcje mody dla dzieci, piękne, szyte na miarę garnitury męskie, modę awangardową i sportową a także stylowe suknie wieczorowe. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć Cisowianki Perlage, która od lat aktywnie wspiera najlepszych projektantów mody w Polsce.

Cisowianka Perlage, jako oficjalny partner Warsaw Fashion Street, królowała zarówno w ogródku VIP jak i na bakcstage’u pokazów. Jednak nie były to jedyne działania marki podczas imprezy. Zaprezentowany został specjalny pokaz mody inspirowanej butelką i puszką Perlage. 16 damskich sylwetek w kolorach bieli, błękitu, granatu i srebra przygotowała jedna z najlepszych polskich stylistek – Jola Czaja. Modelki pokazały zarówno rzeczy projektantów na stałe współpracujących z Perlage (Bizuu, Łukasz Jemioł, Paprocki&Brzozowski) jak i ubrania dostępne w sklepach. Stylizacje uzupełniała delikatna i elegancka biżuteria oraz bardzo modne teraz kapelusze HatHat. Modelki prezentowały się bardzo lekko i stylowo – tak jak musująca Perlage.

Cisowianka Perlage nie zapomniała też o spragnionych przechodniach na Nowym Świecie. W niedzielę w zamian za zdjęcie na Facebook i Instagram można było dostać idealnie schłodzoną puszkę orzeźwiającej wody. Zainteresowanie było tak duże, że puszek rozdano kilkaset w zamian za co na Instagramie Perlage zobaczyć można kilkaset uśmiechniętych i zadowolonych osób w bardzo różnym wieku.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również spotkamy się na Nowym Świecie aby pokazać i celebrować ogromną różnorodność polskiego świata mody.

 Zdjęcia: Maciej StankiewiczRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Polskie Zdroje

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »