Gospodarka » Żywność

Cisowianka Perlage we Francji

Francja, a w szczególności Paryż, to jeden z najtrudniejszych ale również najbardziej pożądanych kierunków eksportowych na Świecie.

„Cieszymy się, że Perlage znalazła uznanie na tak wymagającym i nasyconym produktami najwyższej jakości rynku” – mówi Agata Berndt, PR Manager Polskich Zdrojów, dystrybutora Cisowianki Perlage – „Nasze zadowolenie jest tym większe, że Perlage trafiła od razu do najbardziej prestiżowych i modnych miejsc w Paryżu”
Pierwszym z miejsc, gdzie można kupić kobaltową butelkę Perlge jest La Grande Epicerie – słynny sklep, który od prawie 100 lat oferuje paryżanom najlepsze produkty z całego świata. Jest to obowiązkowy przystanek dla każdej osoby odwiedzającej Paryż, która chce zrobić zakupy w najlepszym stylu.
Również sławny i niezmiernie mody Colette Water Bar przy 213 Rue Saint-Honoré zdecydował się na wstawienie Perlage do swojego menu. Samo Colette to modny butik - swoisty barometr gustu, gdzie miłośnicy życia w dobrym stylu, w ciągu kilku kwadransów mogą kupić wszystko czego im potrzeba. Dostępne produkty są często autorskim wyborem pracowników, którzy poza pracą w butiku uprawiają z pasją artystyczne zawody, dzieląc się swymi fascynacjami z gośćmi Colette.
„Obecność w Colette i Grande Epicerie to bardzo dobry początek naszej współpracy z Francją.” – mówi Agata Berndt – „Jesteśmy przekonani, że eksport do tego kraju będzie rozwijał się wyjątkowo szybko”.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Polskie Zdroje

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »