Firma » Biznes

City Apart Management dołączył do Gdańskiej Organizacji Turystycznej

City Apart Management dołączył do Gdańskiej Organizacji Turystycznej
Zobacz więcej zdjęć »
City Apart Management, zarządzający hotelem Number One na gdańskiej Wyspie Spichrzów, dołączył do grona członków prestiżowej organizacji rozwijającej turystykę na rynku Trójmiasta.

Firma City Apart Management zarządzająca hotelem Number One Rada dołączyła do grona Gdańskiej Organizacji Turystycznej. Organizacja ma duży wpływ na rozwój turystyki w Gdańsku i regionie m.in. poprzez promocję, integrację, koordynację, popularyzowanie, czy inicjowanie różnego rodzaju działań turystycznych.

„Członkostwo w Gdańskiej Organizacji Turystycznej jest potwierdzeniem naszych szerokich działań wspierających rozwój turystyki w Trójmieście. Chcemy aktywnie uczestniczyć w ramach tej organizacji i wspierać różne inicjatywy mające na celu zwiększenie ruchu turystycznego w Gdańsku i okolicach. Region trójmiejski z każdym rokiem przyciąga coraz większą rzeszę osób przyjeżdżających tutaj zarówno w celach biznesowych oraz turystycznych. Dla każdego staramy się przygotować jak najlepszą ofertę, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby wszystkich turystów” – powiedział Dariusz Radtke, Prezes Zarządu City Apart Managment Sp. z o.o.

City Apart Management to spółka specjalizująca się w zarządzaniu hotelami i wynajmem krótkoterminowym apartamentów. Powiązana jest z Grupą Dekpol, która poza hotelem Number One była także inwestorem i generalnym wykonawcą m.in. hotelu Almond zlokalizowanego w Gdańsku nad rzeką Motława. Jako generalny wykonawca Grupa Dekpol zbudowała również takie obiekty jak: Hotel Nad Wisłą koło Tczewa, Hotel Aubrecht w Pokrzywnicy, Hotel Mercure Sepia w Bydgoszczy oraz Hotel Plaza w Warszawie. W przygotowaniu są kolejne inwestycje hotelowe, w tym m.in. Grano Residence na Wyspie Spichrzów, czy projekt na Wyspie Sobieszewskiej również w Gdańsku.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »