Moda » Odzież

Ciuch lub ruch – pomóż innym i zyskaj bon na kolejne zakupy!

Jeśli Twoja szafa pęka w szwach od niepotrzebnych ubrań, to jest na to rada. Dzięki nim możesz pomóc fundacji "Hospicjum Nadzieja" a także otrzymać szansę na zakup nowych rzeczy. Jak to zrobić? Wystarczy w dniach 6-8 października odwiedzić Centrum Handlowe Kometa i wziąć udział w akcji.

Tylko w Centrum Handlowym Kometa wymienisz niepotrzebne ubrania na kartę podarunkową na zakupy, przy okazji pomagając innym. Aby wziąć udział w akcji "Ciuch lubi ruch" należy w dniach 6-8.10 dostarczyć min. 3 kg niepotrzebnych ubrań do CH Kometa. Zalegające w szafie spodnie, swetry czy garsonki, wymienimy na karty podarunkowe o wartości 30 zł lub ekologiczną torbę. Za każdy zebrany kilogram ubrań Centrum Handlowe Kometa przekaże 1 zł wsparcia na fundację "Hospicjum Nadzieja". Warto się śpieszyć – organizator przygotował ograniczoną liczbę nagród.

Należy jednak pamiętać, że do wzięcia udziału w akcji niezbędne będą paragony o wartości min. 50 zł. Można łączyć max. 2 dowody zakupów, gdy co najmniej jeden opiewa na kwotę 20 zł i pochodzi ze sklepów i punktów usługowych na galerii. Zakupy powinny być dokonane w dniach 30.09 - 8.10. Warto więc już teraz przejrzeć swoją garderobę w poszukiwaniu niepotrzebnych ubrań a na miejsce codziennych zakupów wybrać Centrum Handlowe Kometa.

Do wzięcia udziału w akcji "Ciuch lubi ruch" zaprasza Centrum Handlowe Kometa. Szczegóły dostępna na stronie www.chkometa.pl oraz w punkcie promocyjnym.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RenesansPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »