Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Ciuch lubi być w ruchu w Galerii Bemowo

Ciuch lubi być w ruchu w Galerii Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 18-19 maja Galeria Bemowo organizuje akcję „Ciuch lubi być w ruchu”, podczas której zbierane będą ubrania dla podopiecznych Polskiego Czerwonego Krzyża. Każdy klient, który odwiedzi w tych dniach galerię i przyniesie nienoszoną już odzież, otrzyma w podziękowaniu upominek.

Okres wiosenno-letni to czas, w którym wiele osób odświeża swoje garderoby. Porządkując szafę często nie wiemy, co zrobić z niepotrzebnymi już ubraniami. W dniach 18-19 maja Galeria Bemowo udowodni, że nieużywana już odzież może pomóc potrzebującym. Przez dwa dni klienci Galerii Bemowo będą mogli przynosić ubrania, z których już nie korzystają. W zamian otrzymają w podziękowaniu prezent. Każdy, kto przyniesie co najmniej 2 kilogramy ubrań otrzyma gwarantowany upominek – sadzonkę surfinii. Z kolei klienci, którzy przyniosą minimum 2 kilogramy odzieży i dodatkowo zrobią zakupy za minimum 50 złotych, a następnie okażą dowód zakupu hostessie, będą mogli odebrać kartę podarunkową o wartości 30 złotych na kolejne zakupy.

„W szafach każdego z nas zalega mnóstwo ubrań, których już nie nosimy, a chcemy wyrzucić. Rzeczy te mogą okazać się przydatne tym, których nie stać na kupno własnej odzieży. W najbliższy weekend wystarczy przynieść nienoszoną odzież do Galerii Bemowo i przekazać ją wolontariuszom Polskiego Czerwonego Krzyża, którzy następnie rozdysponują ubrania wśród potrzebujących. Dla osób, które zdecydują się wesprzeć podopiecznych PCK czekają upominki, a nawet karty podarunkowe na zakupy w Galerii Bemowo” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Akcja „Ciuch lubi być w ruchu” odbędzie się w dniach 18-19 maja w godzinach otwarcia Galerii Bemowo. Punkt zbiórki będzie zlokalizowany w okolicy schodów ruchomych, na I piętrze galerii. Szczegóły i regulamin dostępne w Punkcie Obsługi Akcji.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Sephora, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA). 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

Więcej informacji: www.apsysgroup.pl

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »