Dom » Ogrody

CL7010 kosiarka akumulatorowa BLAUPUNKT to pomysł na idealnie równy trawnik

CL7010 kosiarka akumulatorowa BLAUPUNKT to pomysł na idealnie równy trawnik
Zobacz więcej zdjęć »
Kosiarki akumulatorowe są dobrym wyborem dla wielu użytkowników, ze względu na ich ekologiczną i cichą pracę, łatwość użycia oraz niski poziom konserwacji.


Są one znacznie cichsze od spalinowych, co jest dużą zaletą w miejscach, gdzie hałas może być problemem, takich jak osiedla mieszkaniowe czy ogródki działkowe.

Wydajna i zwrotna kosiarka akumulatorowa CL7010 Blaupunkt o szerokości koszenia 43 cm, będzie idealnym wyborem każdej osoby dbającej o swój przydomowy ogród.

Model CL7010 wyposażony w silnik bezszczotkowy i 50-litrowy kosz, jest lekki, zwrotny i poręczny w pielęgnacji przydomowych trawników. Szerokość koszenia 43 cm jest wystarczająca, aby zadbać o małe i średnie przydomowe ogrody. Zakres cięcia wysokości koszenia 25 - 75 mm jest regulowany centralnie. Średnice kół 18 i 25 cm umożliwiają sprawne i stabilne prowadzenie kosiarki, nawet po trudnym podłożu.

Model CL7010 został wyposażony w funkcję mulczowania trawy, użytkownik ma zatem możliwość wyboru: trawa zbierana jest do pojemnika lub rozdrabniana i rozrzucana na trawnik. Wybierając drugą metodę zmniejszamy potrzeby trawnika w zakresie nawożenia, sporą część składników odżywczych rośliny otrzymują z rozłożonego pokosu. Dodatkowo mulcz chroni glebę przed nadmierną utratą wilgoci poprzez ograniczenie parowania wody z powierzchni gleby. Metoda ta jest przyjazna środowisku.

Zastosowanie w tej kosiarce akumulatorów z serii OneDNA 18V zapewnia możliwość korzystania ze wspólnego źródła zasilania dla wszystkich narzędzi ogrodowych i elektronarzędzi dostępnych w portfolio marki BLAUPUNKT.

W zestawie wraz z kosiarką znajduje się instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna.

BLAUPUNKT / 2N-Everpol

press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »